Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki vagy szégyen ha...

Mennyire ciki vagy szégyen ha egy férfi mindenhez béna? Semmihez nem ért, semmit nem tud megjavítani, ha valamihez hozzányúl csak rosszabb lesz!

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
ha alap dolgok se mennek a ház körül az nagyon ciki. Pl izzócsere, festés, vagy eltört járólapcsere, zárcsere esetleg főzés mondjuk pörkölt. Ha egyéb területen se megy semmi az máe nem ciki hanem gáz. Rem amit tanultál ahhoz értesz. Ha legalább ahhoz jól az nem baj, sőt. Ha könyvelő vagy elnézhető, hogy nem tudsz esetleg felhúzni egy válaszfalat a szobába ha kell, bár nem egy nagy dolog. Szerintem jó ha egy férfi sokmindenhez ért. A férfi házkörüli melót tudja már ellátni, persze elvárható szinten. Én építész vagyok, de ha leszakad egy gomb fel tudom varrni, vagy tudok főzni elég sokmindent, holott ezek nem is férfi melók. De ami szakembert igényel nem szégyen megcsináltatni vele.
2011. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is ilyen. Amihez hozzányúl eltörik. Valamelyik nap megfogta a kilincset és leszakította pedig csak be akarta zárni az ajtót. Természetesen nekem kellett megjavítani. Mindenhez sík hülye, nekem kell mindent megszerelni otthon a mechanikai, technikai dolgoktól kezdve a szekrényekig mindent. Ő viszont jól főz, finom sütiket süt és kitűnően takarít!
2011. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én is fantasztikus anyuka vagyok,de nő létemre én szerelek. Festeni azt tud,de mikor nemrég festettünk kitalálta hogy ő díszlécet tesz fel. Naná hogy nekem kellett megcsinálni,mert a sarkakat nem tudta megcsinálni.
2011. aug. 7. 20:12
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ciki volt, mikor én találtam ki, hogy kell megnyitni a vízcsapot, az exem meg szerelőt akart hívni.:D

Azt a nőt is nőiesebbnek tartják, aki tud főzni, mint aki nem. Nem ciki, csak férfiasabb, ha feltalálja magát ilyen dolgokban. Én ezért felnézek egy férfira.

2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Régen még tudtam mit szerettem benne,de most már egyre kevésbé.
2011. aug. 7. 20:13
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Most képzeld el kérdező ha a pasik okosabbak lennének és ügyesebbek és mindent meg tudnának csinálni, akkor nem lennének ránk (nőkre) szorulva. Ez így van rendjén, örüljünk neki hogy nem éppen tökéletesek, így bármikor zsinóron rángathatjuk őket és a legjobb, hogy ezt észre sem veszik, sőt azt hiszik övék a világ :DD
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sztereotípia. Van olyan nő is, aki nem világbajnok háziasszony, de attól még lehet szeretetreméltó, jó társ. Nem hátrány, ha egy pár valamelyik tagja (opcionális, hogy a férfi vagy a nő) ért a ház körüli bütykölésekhez, de az sem katasztrófa, ha nem így van.
2011. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
ehh Te már nem szereted..ennyi:)
2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk gondolom a kérdező sem arra gondolt, h ciki e ha egy pasi nem tud kicserélni egy villanykörtét? :)

Az én férjem sem olyan ezermester fickó, de Ő meg máshoz ért. Ennyi :) persze, nagyon alap dolgokat meg tud csinálni, és vevő arra, hogy megtanuljon bármit, csak, hát nem mindig megy neki :) Egy csomó mindenre én tanítottam meg, és büszke vagyok rá, h ezeket megtanulta (pl főzni). Nem fogom cseszegetni amiatt, hogy nem barkácsol mindenfélét a gyerekeinknek, vagy, hogy ki kell hívni a szerelőt, ha elromlik valami. Nem ettől lesz férfi egy férfi...

2011. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ebben a helyzetben amit leírtál,nem az a gáz,hogy nem tudja megcsinálni,hanem az,hogy nem ismeri el,h nem tudja...(a kettő nagyon nem ugyanaz)és mást néz hülyének..
2011. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!