Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami rávisz egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami rávisz egy férfit, hogy csalja meg a feleségét, barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nemrég szemtanúja voltam egy olyan esetnek,ahol a fiú jegyben járt a lánnyal,és közben másik csajjal is kavart.

Mert? Mi viszi rá?


2010. dec. 22. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A lába között lifegő izmos húsdarab. Miért, szerinted mi? Élvhajhász az összes hímnemű ember.
2010. dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Mert szeretjük a pi*át, egy nem elég, de a másik nő csak szexre kellett neki.

20f

2010. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

két dolog kell hozzá szerintem, nem kielégítő szexuális élet, és a felek közti kommunikáció hiánya.

előbbi valóban az egyik legfontosabb építőköve egy kapcsolatnak, az utóbbi a férfi gyávaságára vezethető vissza. nem szól, nem beszélik meg, vagy ha már úgy látja hogy kéne, nem szakít.

2010. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi vesz rá egy nőt? Ugyan az. Valaminek a hiánya. Csak a férfiak sűrűbben csinálják ezt nyíltan, szinte reménykedve, hogy kiderül és akkor a nő szétmegy, így feloldva a dilemmát, a nők meg inkább sunnyogva végigélnek egy életet. Egyik sem jó, de van különbség.
2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kapja meg a feleségétől azt amire szüksége van.
2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megcsalásoknak nagyon kis része, az mikor egy boldog párkapcsolat mellett csalják meg a másikat... a nagyobb rész akkor van,mikor valami bibi van, (persze nem tartom egy helyes dolognak) mondjuk én is megcsináltam, de csak mert az akkoriba nem voltam egyáltalán szerelmes, viszont akivel megcsaltam, iszonyatosan beleszerettem első látásra, végül 10 hónapot voltunk együtt... szóval, ált mindig van valami gikszer, ahogy mondják kommunikáció hiánya és erre minden visszavezethető...
2010. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!