Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A katonák nagy része tényleg...

A katonák nagy része tényleg csalja az élettársát/feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Főleg fél vagy egy éves misszió alatt.
2010. jún. 8. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, ezt így nem lehet kinyilatkozni. Egyénfüggő.
2010. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 FFDP ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen emberek, milyen korban vannak és melyik országba. Afganisztánban például szerintem a farkuk a legkisebb gond amivel foglalkoznak. De ha szeret az illető nincs mitől félni.
2010. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még fél év, vagy 1 év nem is hosszú idő, azt ha nagyon nehezen is de egy férfi kibírja. 3-4 évnél már nem lennék biztos, hogy kibírja....

2010. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
na én azért megnézném melyik fiatal fiú / férfi bírja ki fél évig .... sztem képtelenség, de ez nem azt jelent h csalja a feleségét, max csak egyéjszakás sexkalandok vannak, de az nem ugyan az
2010. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos meg kell nézni az ottani nőket!Kinek nem inge ne vegye magára!De ők nem tisztelnek semmit,ezért csak reménykedni lehet a férfi hűségében!
2010. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább azt mondanám a katonákra, hogy náluk nagyobb alkoholista nincsen. 4 évig dolgoztam pultosként, na ott egy laktanyára való katona voltak a vendégek, na inni azt baromira tudtak kegyetlen milyen alkoholisták. Dehogy csalni csalják -e a feleségüket, azért ezt szerintem nem lehet általánosítani. Akiket ismertem inkább játékgépeztek minthogy nőztek volna
2010. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"na én azért megnézném melyik fiatal fiú / férfi bírja ki fél évig .... sztem képtelenség"


20 éves vagyok, 1 éve nincs barátnőm, 1 éve nem szexeltem. Nem kell mindenkit leáltalánosítani... Ennyi erővel na azért én megnézném azt a nőt aki nem pénzéhes. Kb ugyanaz az általánosítás.

2010. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 FFDP ***** válasza:
100%

ma 10:55 Pl. melyik országban? Az biztos, hogy egy külföldi (jobbmódú?) férfire sok nő tapad, de egy arab országban meg is ölnék érte a nőket, azt meg ők se kockáztatják, nem úgy lettek nevelve.

És a tinifiúk is kibírják a 12 - 17 (kinek mennyi idő) kort amíg csak a kezükkel szexelnek, nem hiszem, hogy a rendes katonáknak olyan megterhelő lenne.

2010. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
53%

"azt mondanám a katonákra, hogy náluk nagyobb alkoholista nincsen. 4 évig dolgoztam pultosként, ..."

Ha nem pultos lennél, hanem zarándoklatszervező, akkor meg nagyon vallásosnak tartanád őket, ha sportrendezvényekben lennél illetékes, akkor a katonák nagyon is kiváló sportteljesítményeiről zengenél ódákat.

Biztos van aki iszik, de pl. a 25-30 évvel ezelőtti állapotokhoz képest nagyon is elhanyagolható, észrevehetetlen szintű alkoholizálás.

A kérdésre rátérve:

A missziók alatt meg elég sok a munka, és általában nincs is a környéken csábító kínálat.

Egy katona, aki "fából van" és nem iszik.

2010. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

11:04

az is igaz , jajajaaa

2010. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!