Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megcsalta a barátnőj...

Ha valaki megcsalta a barátnőjét/feleségét egy nővel, hallgassa el vagy el kéne mondani?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a mondás: amiről nem tudsz, nem fáj...


A barátnő 23 éves, egy 30 éves bombázóval történt a félrelépés. Csak egyszeri alkalom volt.


2011. aug. 7. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás is hogy: Előbb utóbb minden kiderül.

Szerintem jobb most tisztázni mint ha évekkel később derülne ki. Ha igazán szereted mond el neki majd ő eldönti hogyan tovább. Bár sok nő nem tudna együtt élni egy olyan emberrel aki megcsalta,nem tudna benne megbízni és van még egy mondás: Aki egyszer megteszi az később is.

Ráadásul ha rólad van szó gondolj bele hogy együtt tudnál-e élni azzal a gondolattal hogy megcsaltad és neki nem mondtad el,nem lenne bűntudatod? Hidd el neked ha megbátnad neked nagyon rossz lenne vele lenned. Jobb ha elmondod.

2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
jaj ha nem bántad meg akkor pláne ne mondd el :D kivéve ha pont leszrod mit gondol a baratnöd és direkt bántani akarod. el se fogod tudni jatszani hogy megbántad, akkor meg minek elmondani
2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátnőmet, de a másik nő szexuálisan nagyon vonz. A szex is hatalmas élmény volt vele, de érzelmileg nem kötődöm hozzá úgy mint a barátnőmhöz.
2011. aug. 7. 21:47
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha már voltál olyan gerinctelen, hogy megcsaltad a barátnőd,csak azért, mert testileg valaki más jobban nézett ki, félredobva azt, hogy a barátnőd minden baromságod elviseli, akkor legyen annyi maradék gerinced, hogy el is mondod neki, és vállalod érte a következményeket. Ha pedig nem bántad meg, és majdhogynem büszke is vagy rá a szavaidból ítélve, akkor gondolj el azon, mennyit ér számodra ez a kapcsolat. Az egyik leggusztustalanabb dolgot tetted azzal, aki elfogad téged, akármilyen szánalmas is vagy! Gondolkodj el azon, hogy megérdemled -e a barátnőd egyáltalán! L27
2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 B.angel ***** válasza:
80%
nem tudom, most mit kellett lepontozni?! A legnagyobb igazságot mondtam... Ha valaki megcsalja a másikat és ekkora undorító dolgot mond, hogy amiről nem tudsz az nem fáj.. és erre azt írom, remélem visszakapja... és ti ezt lepontozzátok, hát legyen! Csak gratulálni tudok, sok hűséges :)
2011. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha a te barátnőd egy chippendale kinézetü férfival járna össze, és közölné veled szeret téged de ez a pasi szexuálisan sokkal jobban vonzza és a farka mérete a tiédnek a duplája, tehát ne haragudj drágám de nem bántam meg semmit! De azért szeretlek téged is :)
2011. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég gáz. Szerintem mond el neki! Azt is, hogy nem bántad meg... Szegény lánynak joga van tudni, hogy nem azzal a pasival van együtt, aki igazán megérdemli őt. Ha van egy kis esze, elhagy téged, és keres magának egy igazi férfit, aki vissza tudja fogni magát, akármilyen bombázót lát.

Ha nem bántad meg, akkor nehéz elhinni, hogy valójában szereted ezt a lányt. Olyan dolgot tettél, ami neki borzasztóan fájna. Ha fájdalmat okozunk vagy okozhatunk a szerelmünknek, az nekünk is fáj, lelkifurdalást okoz. Szenvedünk tőle, annyira bánjuk, amit tettünk. Belőled ez hiányzik. El kéne gondolkodnod, h vajon miért.

2011. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Így lesz nemzedékről nemzedékre egyre korcsabb az emberi faj. Nagy kár, de te csak legyél büszke magadra.
2011. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenek vagytok ti férfiak...

"Szeretem a páromat, de az a nő szexuálisan nagyon vonz bla bla"

Tudod, ha mi, nők szerelmesek vagyunk, akkor nem vonz más szexuálisan csak a párunk. Nem azt mondom, hogy nem nézzük meg a jó pasikat és utána beszéljük ki a barátnőkkel, hogy milyen lehet vagy ilyesmi. Nem azt mondom, hogy sosem játszunk el a gondolattal, hogy milyen lehet mondjuk a helyes sráccal a szomszédból vagy a barátnőnk bátyjával esetleg...

De ha egy nő szerelmes, akkor nem megy félre. Lehet akármilyen plázacica, rib_ncos kinézetű vagy tényleg rib_nc. Ha szerelmes, akkor nem kell más.

Ezzel ellentétben ti sajnos gyakran hajlamosak vagytok a kisebbik agyatokkal gondolkozni és eközben bele sem gondoltok, hogy pár kellemes perccel nekünk mekkora fájdalmat tudtok okozni.

2011. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Mindenképp mond el neki. Én hasonló cipőben voltam, csak kétszer történt meg ugyanazzal. Megbántam, de nem mondtam el. Pár év elteltével kiderült és összeomlott a világ. Fel kellett volna vállalni a tettem, nem fájt volna annyira. De te tudod.
2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!