Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HA öngyilkos lennék, és írnék...

HA öngyilkos lennék, és írnék búcsúlevelet (kézzel) egy fontos számomra személynek, akkor anyám felbontás nélkül eltudná juttatni hozzá?

Figyelt kérdés
Kicsit bugyután fogalmaztam meg, de ez csak egy feltételezés. Csak azon gondolkoztam, hogy mennyi lenne az esélye, hogy ha beborítékolom a levelet, ráírom a nevet, címet (nem akarom postán feladni, mert bizonytalan a dolog), és kint hagynám az asztalon.
2011. aug. 8. 11:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne jarjon ilyen az eszedben,en is sokszor onngyilkos akartam lenni de valami mindig visszahuzott,nekem is a bucsulevelen jart az eszem...Ne tedd meg,hidd el jobban alakul majd minden ha nemteszed meg,azutan majd eszedbe jut,hogy milyen hulye is voltal-kar lett volna meghalni. Hiddj nekem,ezt tapasztaladbol mondom. Ha egyedul erzed magad vagy nagyon csalodott,szomoru vagy,csendet szeretnel,vagy egy kicsit egyedul lenni-akkor keress egy nyugott helyet ahol par orat egyedul lehetsz,magadba. Gondold at ami bant es mivel a vilag bantott teged,sird ki magad... Ne tegy baromsagot,nem eri meg. Legy eros,tegy tul a dolgaidon
2011. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!