Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha búcsúlevelet találnál egy...

Ha búcsúlevelet találnál egy öngyilkos ismerősödtől, az felzaklatna, vagy segítene megérteni?

Figyelt kérdés

2011. szept. 21. 15:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Is-is....
2011. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
11%
Az első,de biztos hogy nagyon pánikban lennék,és haragudnék rá hogy ilyen helyzetbe hozott!
2011. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%
Nekem teljesen mindegy lenne, mert az zaklatna fel, hogy öngyilkos lett ahelyett, hogy segítségt kért volna tőlem.
2011. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
5%
nem olvasnám el.
2011. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%
Aki olyan hülye, hogy önszántából eldobja magától az életet, az meg is érdemli. Más meg szenved, beteg, műtétek hegye, kínlódás, stb. és mégis meghal. Utálom az öngyilkosokat, még az öngyilkos ismerősöm hulláját is leköpném.
2011. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%

15:28!

Ne ítélkezz, nem tudhatod mikor kerülsz Te is olyan helyzetbe, hogy nem látsz más megoldást. Én sajnálom Őket, beteg emberek, akik nem kapnak kellő segítséget, szeretetet, odafigyelést.

2011. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy haragudnék! Azonnal a segitségére sietnék, mert erre van szüksége.
2011. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
15.25 És ha pont azt írná, hogy ne legyen lelkifurdalásod, mert nem tudtál volna segíteni neki?
2011. szept. 21. 15:44
 9/47 anonim ***** válasza:
16%

Segítene megérteni?? Szerintem az öngyilkos emberben legyen annyi, hogy ne zaklassa a szeretteit búcsúlevelekkel.

Mindenkinek vannak borzasztó mélypontjai, ha valaha ilyesmire vetemednék nem tudnám elképzelni, hogy pillanatnyi gondolataimat - ami nyilván egy beszűkült, önsajnáló nyavalygás - papírra vessem.


Az öngyilkosságra egyszerűen nincs mentség. Nincs mit megérteni rajta, mert aki ilyet tesz az súlyosan beteg. Rengeteg embernek vannak fájdalmai, nehéz élete. Most mindenki hátrahagyna erről három oldalt, mielőtt elmegy, szerintem egy alkotás sem születne, amire valaki azt mondaná, hogy "hát az ő helyében én is megtettem volna"..

2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
75%

Hiába írná azt hogy ne legyen mégis az lenne! Nem olyan egyszerű dolog! Megölöd magad,te már nem tudsz semmiről,de a másik embernek a további életét befolyásolja. Engem nagyon érzékenyen érintenek az ilyen dolgok,és nagyon sokáig emésztem magam!

Az öngyilkosság=megfutamodás,feladás!

2011. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!