Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért vagyok ennyire érzékeny?

MIért vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Mostanában annyira érzékeny vagyok..képes vagyok bármin elpitxeredni, hamarabb felkapom a vizet, minden rosszul esik, ami igazából nem esne rosszul(ismerem magam)....


Fogamzásgátlótól lehet?Vagy mi az oka?


2011. aug. 8. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de én nekem ilyen a természetem. 1 rossz szó, vagy ha egy kicsit magasabb hangnemben szólnak hozzám, sirok.
2011. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem lehet, hogy meg fog jönni? én akkor szoktam ilyen lenni általában. nem tudom, hogy a fogamzás gátló miatt lehet-e mert én még nem szedek..
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fog megjönni, csak akkor ha eltávolítom a fogamzásgátlómat:D nekem nem ilyen a természetem. most könnybe lábad a szemem minden szartól...alapból meg kb fél évente 4x sírok, és akkor is csak nagyon nyomós indokkal...
2011. aug. 8. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Én ezért hagytam abba a fogamzásgátlót. Amikor szedtem épp gyakorlaton voltam és egyszerűen rámjött a sírhatnék és nem tudtam abbahagyni. Aztán a suliban is. És nem csak sírtam zokogtam ok nélkül, mint egy óvodás. Baromi ciki volt. A gyógyszer abbahagyása után nem volt ilyen bajom, de persze még mindig érzékeny vagyok és néha nehéz visszafogni, hogy ne sírjak.

De lehet, más miatt is.. Fáradtság, depresszió, betegség..

2011. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi ha ezt kérdezem de mennyi idős vagy?
2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19:)
2011. aug. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!