Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny?

Én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom mit is érezzek: a férjem ma jött haza, pár napig távol volt munka ügyben. Éppen vacsoráztunk, beszélgettünk, megkérdezte tőlem miközben én két pofára ettem még a kaját, hogy megyek e majd először fürödni. Azt válaszoltam, hogy: Nem látod hogy eszek még? Majd utána. Erre kiakadt, hogy gondolta, hogy nem kajával a kezemben fogok menni fürödni, és hozzátette: te szerencsétlen.

Egyébként aranyos fickó, hűséges, megbízható. De ezen a kijelentésen kiakadtam. Lebunkóztam, és pityeregtem. Megsértett. Utána egy perccel jött bocsánatot kérni, és mondta hogy ne akadjak ki, ez csak egy szó hogy "szerencsétlen".

Lehet hogy terhes vagyok egyébként, hétfőn fogok tesztelni. Mondtam is neki, hogy büszke lehet magára. Igazából jólesik kiírni ezt magamból, mert a szüleimnek vagy anyósoméknak nem is merném elmondani. Nekiindultam hogy elmegyek fagyiért, de nem engedett ki a házból, hogy ne vezessek ilyen felzaklatottan.

Egyébként nagyon megbánta a férjem, már megint jött bocsánatot kérni.

Köszi hogy elolvastátok, igazából tanácsot nem is tudtok igazán adni.


2011. szept. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából kvittek vagytok. Lehülyézésért lehülyézést.
2011. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen előfordul. Lehet, hogy ő feszültebb volt, te meg kicsit érzékenyebb voltál. Igazából nem kellett volna így beszólnia neked, de van, hogy az ember pillanatnyi haragjában, vagy idegességében durvábban szól, vagy hülyeségeket beszél. Természetes az is, hogy a másiknak rosszulesik. De ezek csak olyan átmeneti viharok.

Örülök, hogy kibékültetek.

:)

2011. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem de reágáltál rá rosszul:S nem ugy gondolta hogy evés közben..
2011. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából nincs ilyen, hogy kvittek vagytok, nem tudom, hogy az első válaszoló hol él. Az, hogy ilyen kicsúszhatott a száján, annak a jele, hogy valahol belül őbenne ez benne van, azaz nemigen tisztel.
2011. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. Nyilvánvalóan hülyének nézted, ha azt feltételezted, hogy vacsora közben akar elküldeni fürödni, ő csak erre vágott vissza, szóval ennyi erővel a férjed is végigduzzoghatta volna az estét.
2011. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!