Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok érzékeny?

Szerintetek én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

Ma felhivtam az anyukàmat és közben a hùgommal is beszéltem.Nem is köszönt, hanem egybõl primitiven,sértõen kezdett el velem beszélni. Rà is szóltam, hogy mi ez a beszéd.Nem elõször tesz rossz megjegyzéseket ràm. Majdnem 4 év van közöttünk. Gyerekkoromban is sokat szenvedtem tõle, volt amikor nekem is esett.A szüleim persze soha nem szóltak rà. Az anyukàmmal él, elvàlt még ràadàsul és eléggé züllött életet élt. Nagyon sokat segitettem neki lelkileg és amiben tudtam anyagiakban, ruhàkban is segitettem. Soha nem bàntottam meg, hogyan tette tönkre magàt. Csak abban segitettem, hogy felébredjen. Irtam neki sms-t, hogy ez volt az utolsó, hogy màr beszélek vele. Nem kért elnézést, csak nem is tudja, hogy õ mit mondott. Es ha nekem mindegy neki is mindegy.Utàna én is irtam neki hasonló szavakat, de odairtam, hogy csak vicc és ezt megjegyeztem, hogy ilyen könnyen lemond rólam. Az anyukàmmal is nagyon rosszul, sértõen viselkedik, pedig az anyàmból él szinte semmit sem fizet se a rezsibe se a költségekbe.

Nem tudom most egy primitiv embernek meddig szolgàljam ki magamat, amikor nekem teljesen tiszta mùltom van?


2011. szept. 16. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semeddig.Biológiailag a testvéred..Egyszer majd fel fogja tenni a kérdést,ahogy te is-jó húga illetve jó nővére voltam e..?Az egyikőtök bele tud majd nézni a tükörbe,másikotok nem.
2011. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem derült ki számomra, hány éves a fruska? De ne ugorj neki. Tudom, hogy rosszul esik, hogy nem viszonozza a sok kedvességet, de az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Talán az segít leginkább, hagyod, hogy egyedül főjön a levében. Talán a hibáiból tanul. És anyukádat is hagyd, várd meg, míg ő keres. Nyilván neki is problémája van a húgoddal. Ne csicskázz egy ilyen szívtelen teremtésnek. Ha otthon azt tanulja, hogy minden úgy van, ahogy ő akarja, az életben nagyon pofára fog esni, ez nem kétséges! Legyen ez vigasz számodra. Na, akkor fog ő keresni téged. Addig is hanyagold!
2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem fiatal 40-es. Nekem most is bekönnyedzik a szemem, mert tényleg soha életemben nem bàntottam meg.

Az anyukàm (80 éves)is sokat panaszkodik rà, kikésziti teljesen, vele is igy beszél.Most ùgy éreztem muszàj leàllitanom, mert nekem is fàj, hogyan lehet valaki ennyire szivtelen. Igen most el fogom hanyagolni, nem érdekel, hogy mi lesz vele.

2011. szept. 16. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van hanyagold....
2011. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny, de nem is tudsz nemet mondani. Tanulj meg, az mindenkinek jobb lenne, de ennyi évesen már kétlem, hogy változna a húgod természete.
2011. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!