Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gusztustalan...

Ez csak szerintem gusztustalan? Mit mondanál ha megkérdezné, hogy kérsz-e inni?

Figyelt kérdés

a barátomnál voltam minap, és mindig van a hűtőjükben ásványvíz, itthon is azt iszom.

és láttam hogy az apja kibontja beleiszik és berakja a hűtőbe, erre barátom kérdezi kérek-e inni.

És abból töltött amibe az apja beleivott. Számomra ez gusztustalan, mondtam is neki h a faterja beleivott, nem szolt semmit.

Ha a pasim beleiszik iszok utána mert az oké. De ez így... elég gusztustalan.

Meg vettek kólát volt még félig az üvegben abba meg a bátyja viritykelt bele 3x is...hát utána nem igazán kértem.

Nálunk nincsen ilyen, ha átjön.


2011. aug. 9. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk van poharunk, azt használjuk. Ha meg beleivott valaki az üvegbe, evidens, hogy vendéget nem kínálok meg belőle.

Amit tehetsz, megjegyzed, és legközelebb csak csapvizet kérsz náluk.

2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
76%
Itt is mindenki iszik mindenbe aztán csodálkoznak miért van folyton terpesz a szájukon.
2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
91%
Javított:herpesz.
2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
terpesz? :D
2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
88%
Egy családban nem gáz. Lehet megfeledkezett rólad, vagy nem gondolja, hogy ez gáz. Én se szivesen innék belőle, de hát ő van otthon, nem tudsz mit tenni.
2011. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:

a csapvizükkel az a baj hogy elég vas ízű:S

engem lecsesz itthon muter ha ÉN iszok bele az üvegbe és abból kinálom a pasimat, de a pasim mondja hogy nembaj, hiszen járunk. De mikor kevés van az üvegbe kb 3ujjnyi azt oda se adom neki, inkább bontok újat. És biztosan tudom h nálunk senki se iszik abból a vízből nagyon ritkán én.

Anyámék menteset isznak.

Szóval ez kb olyan mintha az apja nyálát innám:Smert azért valamennyi visszafolyik az üvegbe

2011. aug. 9. 14:34
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van vendégvíz. Sőt, ha a vendég az én üvegemért nyúl, akkor szólok neki. A békesség kedvéért tényleg inkább ne hánytorgasd fel, hanem kérj csapvizet.
2011. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
28%
Mi beleiszunk az üvegbe. Nyáron mindig van hidegviz a hűtőben, és beleiszunk. Üditőbe is. De ha várok valakit, akkor veszek üditőt külön. Ha valaki váratlanul jött, akkor sem mondom azt, hogy ne igyon belőle,mert már az egész család rájárt az üvegbe, hanem simán töltök neki pohárba. Nincs beleköpködve, sem összenyáladzva az üveg nyaka sem. Bár amig a gyerek kicsi volt, bekapta az üveg száját teljesen, de már ő sem csinálja.
2011. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
17%

hát figyelj, ez kb olyan, mintha nem innál otthon abból a pohárból, amit anyád mosott el, mivel a kezét bele rakta a pohárba, szóval hasonló idiótaság


de ez lehet nem volt a legjobb példa


vagy ha beleeszik a készülő ételbe, az mivel másabb? ugyanúgy benne vannak a baktériumok a szádba. vagy a koszos kezedet megmosod, de minden evés előtt nem vághatod le a körmödet, mivel az alatt is van kosz. úgy nem lehet élni, hogy semmi kórokozó ne kerüljön bele a szádba


egyébként ha elmész egy étterembe, vagy konyhára, ugyanúgy beleesznek a vén szottyadt nénik a készülő ennivalóba

2011. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:

szóval a csapvizük ihatatlan, fém ízű:(

majd viszek magammal saját vizet...

NEMTUDOM MIT CSINÁLJAK

2011. aug. 9. 14:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!