Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gusztustalan...

Ez csak szerintem gusztustalan? Mit mondanál ha megkérdezné, hogy kérsz-e inni?

Figyelt kérdés

a barátomnál voltam minap, és mindig van a hűtőjükben ásványvíz, itthon is azt iszom.

és láttam hogy az apja kibontja beleiszik és berakja a hűtőbe, erre barátom kérdezi kérek-e inni.

És abból töltött amibe az apja beleivott. Számomra ez gusztustalan, mondtam is neki h a faterja beleivott, nem szolt semmit.

Ha a pasim beleiszik iszok utána mert az oké. De ez így... elég gusztustalan.

Meg vettek kólát volt még félig az üvegben abba meg a bátyja viritykelt bele 3x is...hát utána nem igazán kértem.

Nálunk nincsen ilyen, ha átjön.


2011. aug. 9. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

majd legközelebb veszek fél literes vizet vagy üccsit és berakom a hűtőjükbe és szépen abból fogok inni.

ha nem tetszik neki, akkor majd megmondom hogy iszok CSAPvizet

2011. aug. 9. 14:46
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd be a hűtőbe, mert abba is belekortyolnak majd. Maradjon a táskádban. :)
2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyél bunkó, jobb velük tartani a jó viszonyt. Egyszerűen vigyétek be a szobába, nem kell tudnia, hogy neked külön van. Vagy nálatok nem szokás innivalót a szobába vinni?
2011. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

oké.

de még arra senki se válaszolt hogy mit mondanál ha megkérdezni az apja vagy a pasid hogy KÉRSZ INNI????

2011. aug. 9. 14:49
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház annyi szokás...Nálunk nincs üvegböl ivás.....Pláne nem kínálunk utána senkit belöle....Én sem ittam volna utána,ha látom...
2011. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim válasza:
100%
Azért az alap, hogy nem kínálok mást a nyálammal. Nálunk vendég, csak bontatlan üvegből kaphat.
2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy ezen minek ennyire kiakadni? Mi edzésen ha vagyunk és a másik nem hoz magával vizet simán iszunk egymás után . Megtöröljük azt annyi. Most akkor b.uzik vagyunk?:D
2011. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
82%

ez miért akkora dilemma?:D

"nem köszi, nem vagyok szomjas"

2011. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
77%
a haverom után innék azzal nincs is probléma, de valahogy a párom szülei után már nem.
2011. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
90%

Arra akkor az a válasz, hogy "nem kérek, köszönöm"

Egyébként pedig dehogy innék úgy valamiből, ha ráadásul látom, hogy előtte beleiszik valaki!! Mert ha tölt belőle pohárba, és úgy teszi vissza a szemem előtt, az természetesen oké.

Én 1bként nem tudom milyen földtől elrugaszkodott emberek írnak "jótanácsokat" a gyk-ra, de tényleg.....

2011. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!