Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gusztustalan...

Ez csak szerintem gusztustalan? Mit mondanál ha megkérdezné, hogy kérsz-e inni?

Figyelt kérdés

a barátomnál voltam minap, és mindig van a hűtőjükben ásványvíz, itthon is azt iszom.

és láttam hogy az apja kibontja beleiszik és berakja a hűtőbe, erre barátom kérdezi kérek-e inni.

És abból töltött amibe az apja beleivott. Számomra ez gusztustalan, mondtam is neki h a faterja beleivott, nem szolt semmit.

Ha a pasim beleiszik iszok utána mert az oké. De ez így... elég gusztustalan.

Meg vettek kólát volt még félig az üvegben abba meg a bátyja viritykelt bele 3x is...hát utána nem igazán kértem.

Nálunk nincsen ilyen, ha átjön.


2011. aug. 9. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor legyen barátod szobájában egy külön üveg víz neked. Ennyi.:D
2011. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
83%
Mi is a palackból isszuk az ásványvizet a férjemmel, de ha vendég jön, akkor természetesen bontok föl originál vizet és abból töltök, ez nem kérdés. Én meg néha azon akadok ki, hogy anyukám is ha nálunk van, simán beleiszik a palack vízbe, én utána már nem szívesen iszok, vagyis senki után. :( Sajna sokszor úgy viselkedik, mintha otthon lenne, ez eléggé zavaró. :(
2011. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
88%
ott a pont :D
2011. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
29%

elég nagy bukóság lenne, már ne is haragudj vinni inni


csak kibirod, hogy nem iszol pár órát?

2011. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

14:35ös.

szerintem a kaja és a pia nem u.a.

a kajába belekóstol esetleg más kanállal amit utána berak a mosogatóba tehát nem meriti a kajába ismét ami már a szájába volt.

és a kajából elfő a baci.

de a viz más, nekem azt senki se magyarázza be hogy ha iszol nem folyik vissza egy kis nyál.

Mivel nemtudod becsukni egyből a szádat, igy valamennyi visszamegy. Max akkor nem ha nem ér a szája az üveghez.

2011. aug. 9. 14:38
 26/68 anonim ***** válasza:
90%
En és a férjem ha beleiszunk az üvegbe, az nem probléma. Ha gyerekeink itthon vannak, mégcsak véletlenül sem kinàlnàm meg abból, amibe mi beleittunk. Az marad a mi vizünk és nekik van màsik üveg. Egyébként én sem ittam volna a bàcsi utàn, bàrmennyire is tiszta. En azt sem szeretem, ha valaki beleharap a csokiba és azt akarja, hogy én is harapjak bele, nem szeretem. Hàt ilyenek vagyunk. Ezért senkinek sem szabad megsértõdnie. Csak ha szóltàl volna, gondolom akkor nem tetszett volna nekik. nem könnyü eset, mert te mégis csak vendég vagy, de ezt illene tudni a vendéglàtónak.
2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
ja nem iszok pár órát:D főleg ha ott alszom:D
2011. aug. 9. 14:39
 28/68 anonim ***** válasza:
93%

Jujj, erről egy kellemetlen szitu jutott eszembe :)


Mániám hogy üvegből iszok, valamiért jobban esik, mint pohárból. Férjemnek nem baj, simán iszik utánam - ő is inkább palackból.

Vendéget ebből nem kínálunk, így akkor új palackot bontok a szemük előtt. Viszont egyszer két vendég volt nálunk, kibontottam egy üveg vizet, töltöttem mindenkinek, majd beszélgettünk tovább. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a palack a számban és iszom a vizet.... annyira rögzült, hogy még a mozdulat se tűnt fel, csak amikor már ittam.

Gyors elnézéskérés és mentem bontani egy új palackkal...

2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
26%

hogy itt mennyi kulák van...

mi nem engedhetünk meg magunknak csapvízen kívül mást

de ha meg is engedhetnénk, akkor szentkirályin kívül mást nem érdemes venni, mert a többi is ugyanúgy csapvíz, ugyanúgy a ugyanarról a földről jön kb

2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
71%

amikor 6 hónapos terhes voltam,

amikor egy vendégségben beleittak az üvegbe

jelzem előtte dohányoztak,.

majd kínálták nekem,

én meg mondtam hogy KÖSZI NEM KÉREK A CIGARETTÁS SZÁD UTÁN, meg pláne nem.

és még ő volt megsértődve, ráadásul tiszta poharat sem kaptam, abból akart adni amiből előtte ő ivott..


gusztustalan..és bunkó dolog !

2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!