Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gusztustalan...

Ez csak szerintem gusztustalan? Mit mondanál ha megkérdezné, hogy kérsz-e inni?

Figyelt kérdés

a barátomnál voltam minap, és mindig van a hűtőjükben ásványvíz, itthon is azt iszom.

és láttam hogy az apja kibontja beleiszik és berakja a hűtőbe, erre barátom kérdezi kérek-e inni.

És abból töltött amibe az apja beleivott. Számomra ez gusztustalan, mondtam is neki h a faterja beleivott, nem szolt semmit.

Ha a pasim beleiszik iszok utána mert az oké. De ez így... elég gusztustalan.

Meg vettek kólát volt még félig az üvegben abba meg a bátyja viritykelt bele 3x is...hát utána nem igazán kértem.

Nálunk nincsen ilyen, ha átjön.


2011. aug. 9. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
79%

Ha szomjas vagy náluk, igyál a csapból vizet. Ennyi.

Nem szabhatod meg, hogy élnek otthon. Az apja van otthon, nem te. Rájuk sem tartozik, nálatok milyen szokások vannak.

Félreértés ne essék, mi sem itatjuk a vendéget felbontott ásv. vízzel, amiből ittunk, de mindenki úgy él, ahogy akar. Ti is, ők is, és majd ha a pároddal élsz ketten (vagy gyerekkel), akkor ti is.

2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
a külön üveg vizembe meg reggeli lehelettel iszik bele a pasim:D ami szintén gusztustalan... de az még oké:)
2011. aug. 9. 14:40
 33/68 anonim ***** válasza:
87%
akkor iszod a csapvizet, aranycsillagbogár
2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
28%

hát figyelj, ez kb olyan, mintha nem innál otthon abból a pohárból, amit anyád mosott el, mivel a kezét bele rakta a pohárba, szóval hasonló idiótaság


de ez lehet nem volt a legjobb példa


vagy ha beleeszik a készülő ételbe, az mivel másabb? ugyanúgy benne vannak a baktériumok a szádba. vagy a koszos kezedet megmosod, de minden evés előtt nem vághatod le a körmödet, mivel az alatt is van kosz. úgy nem lehet élni, hogy semmi kórokozó ne kerüljön bele a szádba


egyébként ha elmész egy étterembe, vagy konyhára, ugyanúgy beleesznek a vén szottyadt nénik a készülő ennivalóba

2011. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is gusztustalan. Nálunk sem szokás ilyet tenni.
2011. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
81%
Simán vinnék magammal ásványvizet,hátha kapcsolnak...Én sem iszom meg a csapvizet,felénk is retyós.Dehogy innék utánuk...
2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:39


Bizony én dolgoztam Szentkirályon, és ott is sokszor felöntik csapvízzel, a kutakat is csak egyszer pihentetik, míg takarítás van. Az ásványvíz egy nagy kamu. Maradok a csapvíznél.

2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
81%

elég gusztustalanak tartom, hogy abból kínált meg, én biztos visszautasítottam volna.


nálunk a vizet inkább én iszom, de üvegből jobban esik. A párom az üdítőt, de mivel lusta már pohárért nyúlni ezért ő is üvegből nyomja elég sokszor. Ha valaki jön akkor annak bontok fel újat. De eszembe se jutna oda adni a vizemet, meg azt amúgy is viszem magammal, vagy a gépnél van vagy az ágy mellett, de soha nem az asztalon. Az üdítőről pedig onnan tudom, hogy a páromé, hogy ő összenyomja az üveget és úgy hagyja.

2011. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
81%
Intézd el azzal, hogy viszel magaddal vizet. Egyébként nem értem miért lenne ez probléma? En ha megyünk kocsival mindig viszek magammal vizet.
2011. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
25%
mekkora problémád van bazz+. Mennyi vagy, 16 ?
2011. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!