Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy a...

Az normális dolog, hogy a párom fél év után is majdnemcsak napi szinten tartja a kapcsolatot "baráti szinten" a volt párjával? 30f

Figyelt kérdés
Engem ez zavar, és ő is tudja, de mégis keresik egymás társaságát. Bízom benne, és szeretjük is egymást, de mégis a volt barátjával feltűnően jóban vannak... Van ilyen hogy fél éves kapcsolat után is ez természetes ?
2011. aug. 9. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha téged ez ennyire zavar, akkor a párodnak kéne, hogy legyen annyi eszecskéje, hogy szem előtt tartja. Nem azzal van a gond, hogy tartja a pasival a kapcsolatot, hanem, hogy rendszeresen, és ez neked fájdalmat okoz. Ha a férjemnek fájdalmat okozna, hogy minden nap beszélek a volt pasimmal, akkor egyértelműen abbahagynám ezt a tevékenységet, hogy a férjemnek kedvezzek...

Beszéld meg vele.

2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyáltalán nem normális.

Persze, maradjanak jóban, nem kell utálkozni, de a napi kapcsolat azért durva.

Jöhetnek a közös emlékek, nosztalgia, aztán "az" lesz a vége.

2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de az egy jó pont, hogy nem titkolja el előled.
2011. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem titkolja el előle... Nos ennek két oka lehet:

1.) Vagy mert akkora a bizalom

2.) Vagy mert a csajt ennyire nem érdekli a párja érzései

2011. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa, próbálj meg hármasban lenni velük, akkor leszűrheted mi a helyzet, lehet tényleg csak haverok.
2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

De normális. Meg az is normális, ha 1-2-10-20 év után is jóban vannak. Ritka az ilyen, mert képtelenek az emberek civilizáltan szakítani. De attól, hogy a szerelem nem jött össze, a barátság még összejöhet. Nekem is van egy exem, 15 éve barátok vagyunk. És egyik páromat sem csaltam meg vele.

Ha bízol benne, akkor nem zavar. Ha zavar, akkor vagy önző vagy és birtokolni akarsz (ami nem vezet jóra) vagy mégsincs meg a bizalom.

Én nagyon morcos lennék, ha a párom meg akarná szabni, kivel barátkozom, kivel nem.

2011. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nem az. egyszerűen nem tudnak egymástól elszakadni.fél év nem olyan sok egy szakítás után.pontozzatok le, szép elmélet a dejóhogykultűráltan szakítanak, meg milyen értelmesek, de az aki ezt írta komolyan úgy érezné helyesnek ha a SZERELME minden egyes nap beszélne, találkoznak a RÉGI SZERELMÉVEL? miután szakított 2 ember, nincs mi összekösse őket, nem rokonok , nem barátok. közös élményeik vannak, hol jók, hol kevésbé jók, de azzal hogy szakítottak le kéne zárniuk a kapcsolatot azzal a személlyel. hiszen ha nem munkatársak, nem rokonok, nem szeretők, nem szerelmesek akkor miért is találkoznak? jaa hogy barátok. deszépen hangzik. barátságból szerelem az okés, megesik. de ha két ember szerelmes volt, együtt jártak, volt szex, utána összvissz fél évvel az nem lesz igazi, ex-iránti kötődés nélküli barátság!!

hogy lehetne az?ha évek utána találkoznának és szimpatizálnának az érthető, de fél év? mikor volt idejük kiheverni a másikat?

2011. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nemigazán volt idejük kiheverni a régi kapcsolatot, mert én ismerem őket régebb óta, szakításuk után, 2-3 hónapra már elkezdtünk komolyabban ismerkedni. Én bízom benne, Ő is bennem, csak necces sokszor ez a téma.
2011. aug. 9. 18:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én ex vőlegényem is napi kapcsolatban volt a volt párjával. Mostanság is napi kapcsolatban vannak. Együtt is élnek...

Engem is zavart, beszéltünk is róla, nem vett a problémámról tudomást.

2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én csak akkor lennék nyugodt, ha biztos lehetnék benne, hogy már mindkettő kiheverte teljes mértékben a szakítást és képesek egymásra kizárólag szimpátiával tekinteni, mint egy régi jó ismerősre. Ehhez szerintem nagyon sok időnek kell eltelnie. Mi is megbeszéltük az exemmel, hogy majd egyszer igazi jóbarátok leszünk és én nagyon szeretném is, de ez biztos nem a jövő hónapban lesz.


25 N

2011. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!