Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha írnék neki névnapjára...

Ha írnék neki névnapjára akkor újrakezdésnek vehetné?

Figyelt kérdés
az exemnek ha írnék névnapjára akkor azt hinné hogy csak nem vagyok bunkó és írok, vagy gondolhatná hogy ürügy a beszélgetésre, esetleges újrakezdésre? ja és én szakítottam vele, 1,5 hónapja
2011. aug. 11. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit,tényleg csak röviden annyit,hogy Boldog Névnapot!

Mi is mindig küldünk egymásnak egy sms-t sz exemmel,pedig már három éve szakítottunk, és azóta boldog párkapcsolatom van!

2011. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki nyugodtan és ha szeretnél tőle valamit,kérdezd meg miújság,hogy van,beszélgess vele,légy vele kedves,érdeklődő,egy kis flörtöt belecsempészhetsz (olyat,ami nem egészen feltűnő,de a reakcióból el tudod dönteni,hogy vevő-e rád) Mindent meg kell próbálni,lehet,hogy ő sem lépett túl rajtad;)

Sok sikert!!

2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
sztem ne irj,azt fogja hinni h akarsz valamit.
2011. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem fogja azt hinni,hanem azt,hogy kedves vagy és gondolsz rá,manapság már a facebookon is ismeretlenek irogatnak egymásnak.. Mindenkinek jól esik,ha gondolnak rá.

Sőt,szerintem bunkóság,ha nem írsz..Gondolj bele,ha ő is akarna tőled valamit,akkor rosszul esne neki,ha nem írnál.

Írj neki nyugodtan,egy kedves mizujst is,és ha leterelne,pusztán barátként kérdezted és ennyi.Nem kell ezt túl parázni és ne hallgass azokra,akik azt mondják,hogy ne írj neki,mert akkor meg tahónak fog tartani,és lehet,hogy elcseszed..Azt veszem észre,te akarsz valamit;)ÍRJ!

16L

2011. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Inkább ne irj te szakitottál te már túl vagyrajta de ő lehet hogy még szeret téged és egy szimpla smst is halálosan komolyan venne és csak fájdalmat okoznál neki.

Szaitás után amúgy is jó ideig kerülni kell egymást amíg lehigatok 1,5 hónap meg nem sok idő.

2011. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Írj csak neki nyugodtan ez egy jóindulatú emberi gesztus,engem konkrétan zavarna,HA TÚL LENNÉK RAJTA,HA NEM,ha az együtt töltött szép időnket nem tisztelné meg ennyivel.Ha nem akarsz tőle semmi komolyat,akkor csak ennyit írj,ha nincs mellé körítés,nem félreérthető.

Ha valamit akarsz tőle,akkor ezzel együtt tudsz lépni.

22 L

2011. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

te már eldöntötted h írni fogsz neki, de amúgy én sem hiszem h jó. és valójában többet akarsz mint boldog névnapot. Ráadásul a szülinap nyomatékosabb ..szóval ez sztem nem csupán gesztus. Lehet mondani h hülyeség.,de sztem nem az .Én névnapra amúgy sosem köszöntök ,szülinapkor az összvissz két exemet azért megszoktam fb-on ,küldök egy üzit. DE volt mikor kattogtam ..és lelkileg készültem valakinek a köszöntésre, és a végén én húztam a rövidebbet, és még kellemetlen is volt .


na mind1 tedd meg és meglátod .

2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz neki, de ha van valakije akkor nehogy azt hiddje, hogy csak azért íírsz mert vissza akarod kapni..
2011. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha a szakítás óta tartjátok a kapcsolatot, és amúgy is beszélgettek időnként (nem csak akkor, ha véletlenül összefuttok), akkor írj neki bátran, nem fog belegondolni semmi többet.


De ha már nem tartod vele egyébként a kapcsolatot, akkor felesleges felköszöntgetni, és nem bunkóság, ha nem írsz.

2011. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!