Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem látom tisztán a helyzeteme...

Nem látom tisztán a helyzetemet, mit is tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egész történet az, hogy már óvodás korom óta kigúnyolnak, bántanak a velemegykorúak. Mindig nagy energiámba telt kivédeni a sok rosszat, amit kaptam; idővel elszigetelődtem, nem volt soha senki akivel úgy igazán elbeszélgethetnék meg minden. Barátom sem volt soha.

Persze a szüleim mindezekből semmit sem tudnak, mindig annak könyvelték el, hogy túlságosan is visszahúzódó jó kislány vagyok.

Miután kikerültem főiskolába a helyzet kicsit változott. Az évfolyamtársak, fesőbb évfolyamosok nem vetnek meg, sokakkal el tudok beszélgetni; mintha a vágyaim beteljesültek volna.

20 évesen (a főiskola kezdetekor) megismerkedtem a párommal (30 éves), aki korán (12 évesen) elveszítette a szüleit. De talpra tudott állni, nem züllőtt el, és habár csak szakiskolát végzett a mai napig fent tudja tartani magát és még a testvérének is sokat segített mindvégig.

Miután jól megismerkedtünk rájöttem, hogy nagyon szeretem, és ő a másik felem (amit szerencsére ő is így érez). Egy év együttjárás után lefeküdtünk egymással (habár ezt nem mondtam el apumnak, mert ő nagyon konzervatív).

Mivel 2 megyényi távolságra lakunk egymástól én nem szerettem volna oda költözni, mert így nagyon távol laknánk a családtól. Ő ezt elfogadta és addig dolgozott, spórolt, míg sikerült vennie egy szép kis házat itt a közelben.

Én nem azt mondom, hogy ő a megtestesített tökéletesség, de a hibáink ellenére nagyon jól megértjük egymást, és én végre nem érzem magam egy senkinek, akinek csak a halál a megoldás, mert úgy sem szeret senki.

Ám édesapám (nagymamám ócska hazugságai és rágalmai miatt) nem fogadja el a páromat. Ki is jelentette, hogy ha én a páromhoz megyek átok szálljon rám, és hogy neki kell tetszedjen, s hogy keressek más hozzám illő fiút.

Nem tudom miért csinálja ezt velem, mikor én mindig jó lánya voltam, mikor bajban volt én segítettem rajta:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Most mi tévő legyek? Miért kell a szüleim és a párom között választanom?


23/L


2011. aug. 12. 15:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Még a szüleimnél lakom.
2011. aug. 12. 16:02
 2/10 anonim ***** válasza:
nyuszika, nőj fel, állj a sarkadra és szarjál rá, mit gondol apád és a nagyanyád...3 éve távkapcsolatban vagy egy pasival, aki a kedvedért vett a közeledben egy házat és ennyit várt rád, mit akarsz még?
2011. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csaladodnak mar tobbet nemtudsz csinalni, nem tudnal jobban megfelelni. Azt mondom, lepjel ahogy Te gonolod jonak, meg akkor is, ha ex apad es csalad ellen megy. A ferfinek meg mit kellene tennie, hogy megfeleljen? Neked megfelel, leirasod alapjan normalis, kovesd a magad utjat most.
2011. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) most veszem észre, hogy a nagy sietségben milyen helytelenűl írtam.
2011. aug. 12. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
En is az anyemen, ne torodj vele:)
2011. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Költözz a párodhoz és légy végre boldog!

Ne hagyd,hogy a szüleid megkeserítsenek!(milyen apa az olyan,aki elátkozza a lányát...jaj istenem).

2011. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jaj, te szegény! Elég szomorú, hogy apukád ilyen helyzetbe hoz téged! Nekem az anyám volt ilyen diktátor, le is léptem tőle 16 évesen és nem bántam meg, az idő eltelt, a magam életét élem és nagyon jóban vagyunk. Javasolnám neked, hogy költözz a barátodhoz hiszen ahogy leírod elég normális és szerethet téged nagyon! Nem is lenne egészséges ha apukádat választanád. Az idő úgyis megold majd köztetek mindent. Sok boldogságot!
2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt az ideje kitörni a burokból :) Csupa szeretetből mondom, nm leszólásnak szánom!
2011. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez olyan aranyos!A pasi rohadtul szerethet téged,ha odaköltözött a köteletekbe.

Te pedig 23 vagy,ideje önállósítani magad,ne hagyd,hogy apukád irányítson.ha veled normális a fickó,tisztességes állása van,szeret téged,akkor mi a baja vele apukádnak?

Te pedig felnőtt nő vagy,állj a sarkadra!Szerintem se lenne gond,hogy hozzá költözz.

2011. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apádat szard le, biztos fél attól, hogy ha te elhagyod őket nem tud kit basztatni meg kit kihasználni, szórakoztatni.


Az átok visszaszáll, úgyh. vigyázzon!


Menj a pasidhoz! Ideje felnőni!

2011. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!