Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak/nők akik...

Vannak olyan férfiak/nők akik úgy élnek párkapcsolatban, hogy valójában várnak az igazira vagy jobbra?

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok, nők, férfiak válaszoljatok de csak őszintén!


Miért kell egy ilyen kapcsolat?


2011. aug. 12. 18:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19:05-ös vagyok, olvasd el németh lászló iszony című művét. olyan mint az én párkapcsolatom.
2011. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem is gondoltam volna, h ennyien vagyunk akik csak vagyunk egy kapcsolatban.
2011. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
EN IS CSAK BARATSAGBOL VAGYOK A PAROMMAL,DE MAR NEM IS ERDEKEL MAS SEM!
2011. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Én sajnos mindig adok neki egy újabb és mégújabb esélyt, pedig már nem kellene...
2011. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
például az anyám, konkrétan 20 éve :(
2011. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzet mindkét szerepében, mindkettő nagyon rossz. Az első komoly kapcsolatomban abba a hibába estem, hogy úgy indultam neki racionális alapon, hogy rámfér már egy normális pasi és valóban, egy nagyon rendes, hűséges fiú lett a párom, aki a csillagokat is lehozta volna nekem az égről. Viszont és soha nem éreztem olyan szintű odaadást meg szerelmet, kötődést, csak ragaszkodtam, mert volt valakim és kész. Azóta már persze ezt nagyon megbántam és tanultam is belőle. De aztán most volt egy 2 éves kapcsolatom, ahol én voltam a szerelmes és odaadó társ helyében, az exem pedig elvolt mellettem mint a befőtt, mert ez neki kényelmes volt. Volt egy kedves, csinos barátnője, akinél mindig biztonságot talált. Nos kiborult a bili, egyre nyomasztott, hogy tudtam, hogy ő nincs ugyanazzal az odaadással felém és bár majd belepusztultam, szakítottam. Ő se akarta már folytatni így. Nagyon rossz dolog, de örök tanulságul szolgál arra ez a 2 eset, hogy egy kapcsolatba csak úgy szabad belemenni, ha kiegyenlítettek az érzelmek. Az elején tisztázni kell, hogy ki mit vár a kapcsolattól és az érzelmi viszonyokat, mert aztán nagy fájdalom lesz a vége valaki részéről.
2011. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

19:05-ös vagyok, olvasd el németh lászló iszony című művét. olyan mint az én párkapcsolatom.


Utolsó vagyok: Nekem is sokszor eszembe jutott ez a mű, amikor az első barátommal voltam együtt, akit képtelen voltam testi-lelki társként szeretni:O

2011. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

vannak. pl.én.

25/L

2011. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem latom ertelmet az ilyennek, becsapasnak tartom, ha valaki kristaly tisztan latja, hogy mast akar es csak var, feltartja a masikat meg magat is. Viszont szerintem nincs olyan kapcsolat meg ember, aki neha nem gondolkodik el, hogy massal milyen lenne egy kapcsolat vagy barmi. Abban meg nincs rossz, az emberi gondolkodas resze. Ha viszont tenyleg ennyire komolyan foglalkoztatja es mast akar, akkor ott baj van es egyszeruen azert kell, hogy addig mast tudjon hasznalni. Nem akar egyedul lenni vagy nem akar 2 szek koze esni, igy kivarja, hogy a masikkal biztos legyen a dolog. Vannak ilyen emberek.
2011. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En 7 honapig eltem ugy egy pasival akit nem tartottam 100%-ban hozzam valona, aki mellet nem voltam elegedett. Mig vele voltam egy masik pasirol almodoztam.Aztan felnyil a szemem, szakitottam a sraccal nem kartam meg meghittebb kapcsolatot kialakitani holott tudtam hogy az en izleseimnek o nem fog soha megfelelni( nem kulsoleg hanem szemelyisegileg nem illettunk ossze).
2011. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!