Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak/nők akik...

Vannak olyan férfiak/nők akik úgy élnek párkapcsolatban, hogy valójában várnak az igazira vagy jobbra?

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok, nők, férfiak válaszoljatok de csak őszintén!


Miért kell egy ilyen kapcsolat?


2011. aug. 12. 18:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is 7 évig voltam így egy kapcsolatban, bár az elején szerettem, de később már tudtam, hogy nem ő az igazi. A mostani párommal 10 éve vagyok és tudom, hogy együtt fogatlankodunk majd.
2011. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
08.12 19.02 Hasonló képen jártam és vélekedem a történtekről, bár szoktam mondani magamba, hogy az idő mindent elfeledtet és megszépít ? A mostaniról csak annyit, hogy a koromnál fogva már ugyan nem remélek másra, de azt szinte tudom, hogy Ővele nem fogom teljes öregségemig leélni az életemet. Ezt ővele is tudattam mert igy fair, de a gyerekek miatt teszem. Ennek a kijelentésemnek iszom a levét, visszaszívni már nem tudom,de mindíg is kegyetlenül őszinte voltam ,aminek már egyszer megittam a levét. Pedig de szép lehet együtt szépen megöregedni és az utcán is egymás kezét fogni.
2011. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2 évig voltam együtt, egy nálam jóval idősebb férfival. Nagy volt a szerelem. Majdnem össze is költöztünk. Nyílván tudtam hogy nem vele fogom leélni az életem, de ameddig jó mit vergődjek feleslegesen? Végül én szakítottam, nem a korkülönbség miatt, hanem mert meguntam hogy lesz*r.
2011. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

11.05 (tegnap) 17.40


Azóta sem sikerült vele beszélnem, mert kerül, ahogy csak tud.

Amikor megismert, és összejöttünk azt mesélte, hogy bennem egy kedves segítőkész csajt látott... de ahogy látom, sajnos a szemében átváltoztam hárpiává, és akármit csinálok, csak rosszabb lesz. Úgyhogy hagyom.


Azóta sikerült már egy újabb hasonló párkapcsolatot beszednem, szerencsére rövid időn belül rájöttem, hogy ez nekem nem lesz jó, így neki sem....


08.12 19.02 voltam


22/L

2011. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!