Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19/Lvagyok, anyumék elutaznak...

19/Lvagyok, anyumék elutaznak 1hétre, és nem hagynak egyedül itthon a lakásban! Egy ismerőst küldenek vigyázni rám! Normális ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, nem iszom, nem drogozok, nem cigizek , nem vagyok rocker sőt semmi átlagostól eltérő!És anyumék mégis mikor elutaznak az apukám, a legjobb barátját (férfi (40) éves), ismerősét küldik a lakásba + annak a barátnőjét! Mert,hogy én egyedül nem maradhatok itthon!Normális ez???? Nekem is van barátom 23 éves(már 9 hónapja vagyunk együtt és szeretik is anyumék!)Mondtam szüleimnek h ő is itt lesz majd 2en leszünk és mondta h az kevés , nem érdekli ő elhívja azt az ismerősünket+ akkor a bnőjét is. Most tényleg, csak én érzem ezt abnormálisnak?Ti erre mit reagálnátok? Barátomnak még el se mertem mondani , mert teljesen kiakadna...
2011. aug. 13. 12:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
Hát én mikor albérletbe kerültem 3 hónap után a néni annyira megbízott bennem, hogy 2 hétre rám hagyta a lakást. És nem égett fel.
2011. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

OFF

Ezen a rocker dolgon én is kiakadtam, elmagyarázhatná a Kérdező.


ON

Felnőtt ember vagy és a gyermekük, ha ilyet csinálnak akkor valamiért nem biznak benned.

2011. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Ja és 20 éves vagyok

2011. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj te az ismerőssel, ha a szüleid nem engednek.. Mondd meg a hapsinak hogy ez nem normális és maradjon csak otthon a barátnőjével, te meg a párod majd vigyáztok a házra, rájuk nincs szükség..
2011. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%

Én ebben a helyzetben a következőt tenném:

1. eset: Anyudék még otthon vannak amikor jönnek: amint elmentek, megmondom nekik, h semmi keresnivalójuk itt és húzzanak el.

2. eset: Anyudék már nincsenek otthon: be se engedem őket.


Aztán ha ebből komolyabb balhé lenne, akkor szedném a sátorfámat...

2011. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Bocsi a rockerért! Hát valamilyen szinten szükség van arra az ismerősre mert nagy kertünk van és oda kertész kell, azaz ismerősünk meg ért hozzá. De ez nem vonja magával azt ,hogy ott is aludjon!Sajnos nem tudom vele megbeszélni , mert elég kétszínű..Anyumnak meg ma amikor közölte modntam, hogy én ezt nem szeretném meg h már elég érett vagyok ahhoz ,hogy képes legyek 1 hétig itthon maradni...de nem értette meg és mondta h ez így lesz!
2011. aug. 13. 12:36
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mikor mi voltunk 19-ek, a párom tényleg szigorú szülei úgy otthagyták egy hétre, mint a sicc... Pedig tényleg szigorúak voltak. Azon a héten ott is aludtam nála, de nem lett belőle háztűz, és gyereket sem hoztunk össze :)
2011. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt ennek valami előzménye? Basszus, én 19 évesen költöztem össze a barátommal, előtte meg egy évig egyedül laktam albérletben, és simán belementek a szüleim, pedig nagyon féltettek...

Nem csináltál valamit a közelmúltban, ami miatt most nem bíznak benned? Valami butaságot?

2011. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%

Egy tényleg felnőtt 19 évest én sem bíznék rá másra, hiszen már nem gyerek. Én 19 évesen már egyedül éltem, dolgoztam.

Szóval szerintem nem normális.

Vagy az van, hogy a szüleid még mindig kisgyerekként kezelnek, nem képesek felfogni, hogy már felnőtt vagy. Vagy pedig az van, hogy te magad is kissé gyerekesen viselkedsz, csak magad sem látod.

2011. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális. 19 évesen már tudsz magadra vigyázni. Ha baj lenne, fel tudsz hívni akárkit. Én 18 voltam, amikor elmentek 3 napra, és a bátyám is kérdéses volt, hogy itthon lesz-e. (1 napig volt itthon velem.) Annyit kötöttek ki, hogy minden nap délelőtt és este telefonon beszéljünk, hogy minden rendben van-e. (De még a bátyám is hívott 2* hogy minden rendben van-e. :D ) Meg előtte anya főzött nekünk, hogy kaja az legyen. De eszükbe se jutott volna, hogy valakit hívjanak... Főleg nem apám egy barátját, meg barátnőjét. :S Az okés, hogy aggódnak érted, de ennyire már megbízhatnának benned. Én biztos megmondanám nekik, hogy hagyjanak már a hülyeségeikkel, nem lesz semmi gond. Ha meg mégis, ők lesznek az elsők akiket hívok.
2011. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!