Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondd ilyeneket az anyám?

Miért mondd ilyeneket az anyám?

Figyelt kérdés
veszekedtünk , meg is vert, meg ilyeket mondott, hogy dögöljek meg, meg hasonlók, pedig én előtte nem mondtam neki ilyet...és ő az anyám... nem hiszem el!. az a legrosszabb, hogy kiskorú vagyok és nem tudok semmit csinálni, de nem akarok ebbe élni minden nap, beszélni nem lehhet vele, mert csak kiabál.
2011. aug. 13. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
anyukád alkoholista?
2011. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

édesapád nincs?

lehet nem te ártottál neki, hanem valami külső probléma miatt ilyen veled. probálj meg beszélni vele, ha nem megy akkor kérj tanácsot rokonoktól.

2011. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig megszokott verni? Munkanélküli? De miért vert meg? nem mintha a verés alól felmentené akár mit is tettél.
2011. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

100százalék,hogy komoly gondjai vannak-nem biztos,hogy veled!

Ha anyukám harapós kedvében van,illetve csak rajtam tölti ki a dühét,akkor csak az segít,hogy rávilágítok-nem is velem van baja.

Viszont -tudom,ilyet nem lehet mondani,de mégis-ne ess depresszióba

2011. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, mikor anyummal összeveszek, ami elég ritka, akkor mindig kibékülünk. Szerintem meg ti is ki fogtok békülni mielőbb. Ha túl sokat vesztek ennyire durván össze, akkor talán a fejéhez vághatod, hogy várod már, h. betöltsd a 18-at, de szerintem felesleges megbántani az anyudat, hiszen ő tart el téged, addig meg sajnah az van, amit ő mond, s nincs apelláta.:S Szerintem csak hirtelen haragból mondja, de nem gondolja ezeket komolyan. Van mikor az ember olyat mond, amit nem gondol komolyan. Ilyenkor ne vedd ezt komolyan. Szerintem higgadjatok le, majd szép nyugodtan megbeszélitek a dolgokat, vagy nem is beszéltek róla.:) Mondjuk a megveréshez szerintem már hatalmas rosszaságot kell csinálni... Megtuhatnám, h. min vesztetek ennyire össze? És hány éves vagy?
2011. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az én szüleim is ilyenek

és a legrosszabb az hogy mások előtt meg így a mindennapokban játsszák a kedves embereket,meg a szerető családot,meg minden,de itthon állandóan csak kiabálás,verekedés megy..

2011. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerős csajszi ugyanebben a cipőben járt a vége az lett hogy a 18-dik szülinapi ajándéka az volt hogy anyuci kib@szta otthonról.(egy csütörtöki nap 21után)
2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Menj el körzeti családsegítőbe, és mondd el ott valakinek!
2011. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én muterem is ilyen. itthon kékre-zöldre ver, suliban azt sem tudom mit találjak ki a sebek, meg a foltok miatt. máshol meg teszi a jó anyát. másra nem tudok számitani, rokonok külföldön élnek, a legközelebbi kb 200 km-re lakik. édesapám meghalt. de élni kell tovább. önyilkos meg nem akarok lenni. de más sokszor majdnem ottvoltam,hogy nem birom. 16/L
2011. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eszem megáll milyen szülők vannak! Ha megnyerném a lottót, akkor nyitnék egy menedékhelyet az ilyen gyerekeknek/fiataloknak, akik senkire sem számíthatnak és terrorizálják őket.
2011. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!