Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal harakszom rá? Ti...

Joggal harakszom rá? Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 és fél éve vagyunk együtt..ma szakitottam vele :( nagyon fáj ez az egész de már ebbe menekültem! 1 hónapja kb azt vettem észre hogy nemúgy néz rám mint egy nőre, nem szeretget, dédelget mint annno....próbáltuk megbeszélni és azt mondta kevés neki a szex mert többet szeretne...viszont én akkor vagyok rá képes ha érzem a szeretetét de sajnos ez az elmúlt egy hónapban nem volt meg:( Megkaptam tőle mindent, mindig mellettem állt meg ez forditva is..pár napja emlitette hogy kezd kihűlni a kapcsolatunk próbáltam változtatni de észre sem vette:S honapokig nem volt munkája most talált és az a mindene...jövőhéten mentünk volna életünkben először nyaralni mindketten vártuk is de olyan furán viselkedik...reggel ment dolgozni még puszit sem adott ingerült volt velem tegnap egész nap..amugy se veszekedés sesemmi nemvolt köztünk lehet ez volt a baj...neki volt szokása hogy mikor baj volt még az elején irt nekem levelet és szakitott...ma reggel irtam neki egyet végülis nem szakitottam csak időt kértem és beleirtam hogy azt szeretném hogy boldog legyen vagy velem vagy nékülem de érzem már hogy nem szeret és hogy döntsön...ti mittennétek a helyemben? keressem? menjek el hozzá? vagy hagyjam?? régen mindig én mentem utánna nemtudom most ő jönne e .. :( csak a munkából áll neki az élete és még csak 21éves....se buli se szórakozás sesemmi...én had menjek de ő nem hajlandó jönni de ezmár az eleje óta :S
2011. aug. 13. 18:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot:) írtam én is neki ugyhogy hibás vagyok, de ő annyiszor írt már nekem hogy úgy éreztem megkell neki is tudnia milyen érzés mikor ilyet kap az ember...
2011. aug. 13. 19:00
 12/16 A kérdező kommentje:
jajj nem bántottál meg félre ne értsd :)
2011. aug. 13. 19:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! En nem szakitanek vele. Most lehet,h rosszul esik, amit mondok, de szavaidbol itelve, te csak magaddal vagy elfoglalva. Hogy teged kenyeztessen stb. Most kellene 1 kicsit turelmesebb lenned vele. Vegre van munkaja. Nagyon jo! Vele kene orulnod, nem pedig nyaggatni,h most kenyeztessen. Miert nem te kenyezteted, neki is jol esne, ha sokkal jobban megertened ot. En is voltam ilyen regen mint te, de kinottem belole. :)
2011. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ezért próbálok a kedvében járni de semmit sem értékel!!! hiába pusziégatom hiába vezsek neki valamit egy puszit sem kapok cserébe...
2011. aug. 13. 19:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan napok, amikor hagyni kell oket, mert vmi foglalkoztatja oket es masra nem is tudnak figyelni. Ha ilyenkor nyaggatod oket es hisztizel azzal csak azt ered el, h o dob teged. Nekem is amikor parom uj munkahelyre kerult, allandoan a munka, munka ,munka volt elotte, meg megpuszilni is elfelejtett. De en nem haragudtam, tudtam hogy szeret es sose nyagattam ezert. De kesobb megpotolta. :) Mi mar 2,5 eve lakunk egyutt. :)
2011. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
remélem helyre rendeződik majd a helyzet...csak azért aggódom mert mondta hogy kezdünk elridegülni...és nem szeret már....végülis ha keres majd kiderül mit is érez igsazán í:)
2011. aug. 13. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!