Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy nőről aki...

Mit gondolnátok egy nőről aki egyedül megy nyaralni? 2 hétre Görögországba utazom teljesen egyedül.

Figyelt kérdés
Többen megszóltak már.. Én nem érzem hátrányát legalább jól fel frissülök rám fér..:-) Köszönöm a válaszokat. 30N
2011. aug. 14. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de jóóóó :)

Szállodában dolgoztam (most gyerekekkel vagyok itthon ) és találkoztam több nővel is, aki egyedül érkezett. Egy kis wellness, kirándulás, pihi, OLVASÁS, vásárolgatás....már akkor is azt mondtam, hogy ez tök jó dolog!

Szóval hajrá, érezd jól magad!!!!!

2011. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ez alapján igazi,önálló nő vagy nem egy pincsi aki a pasija nélkül nem képes létezni. Kár hogy csak 20 vagyok... :)
2011. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én félek egyedül elutazni, és mivel nincs is kivel mennem így nem is megyek. De akinek van bátorsága, azt nem kell elitélni.


Biztos arra gondolsz, hogy azt gondolják nincs társad, szegény. Sok embernek viszont pénze nincs, de van társa.

35/N

2011. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, menj, pihenj, kapcsolódj ki, érezd jól magad, és ne foglalkozz vele, ha megszólnak, valószínűleg csak irigyek rád, amiért önálló vagy.


Jó utat és kellemes pihenést kívánok neked! :)

2011. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róla? Azt, hogy bátor! És közben csodálom is és irigylem.

Én csak magamból indulok ki, mert sajnos nagyon parás vagyok.


Szóval hajrá! Érezd jól magad és senki gonoszkodó véleményével ne foglalkozz.

2011. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is csodálom hogy egyedül nekimersz vágni egy nyaralásnak :)

Én társas ember vagyok abszolut mértékben, ami azt jelent 1-2 napig jól érezném magam, de 2 teljes héten át én megörülnék az egyedüllétben, ha nem lenne mellettem 1 másik ember, nem feltéletül a párod, hanem pl egy barát vagy családtag akivel jól érzem magamat, közös fotokat készitünk, megosztom a táj a szépségét stb.

2011. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy végre egy nő aki nem kapcsolatfüggő,és egyedül is tud levegőt venni,és leszarja mások véleményét,nem a szomszédnak ismerősnek él,ilyenekre gondolnék,és aki beszól az irigy rád.Nekem is beszólnak sok minden miatt,de lepereg rólam,és élem a saját életem.


29N

2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én félnék egyedül az ismeretlenben.
2011. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!