Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kössem le magam? A...

Hogyan kössem le magam? A párom jövő hétvégén elutazik dolgozni Görögországba egy hónapra. Nagyon félek már most, hogy hogy bírom majd egyedül. Most 26 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Tipikusan az a pár vagyunk, akik mindent együtt csinálnak :) Tudom, hogy hülye kérdés, de nagyon érzékeny lettem a terhesség alatt. Még dolgozok, a délelőttök elmúlnak majd, de az esték...
2008. aug. 21. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet megoldani, hogy elmenj táppénzre, és vele menj?
2008. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia teljessen megértelek.Nélunk is hasonlo a helyzet.A párom külföldön dolgozik és csak hétvégenként látom.Mi is az a pár vagyunk akik mindig eggyütt vannak ha lehet.Az elején nagyon rossz volt akkor 3hétig nem láttam és azt hittem megőrülök.Hihetetlen rossz volt.De az hogy tudtam nem vagyok igazán egyedűl hisz ott a pici kis élet a pocimban.Ez a gondolat és tudat sokat segített.Beszéljetek sokat telefonon. Légy erős mert ha aggodalmaskodsz az a picinek sem tesz jót. Kitartás és minden jót! 25 hetes kismami
2008. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, majd igyekszem!! sajnos nem mehetek, mert nem is lenne hol laknom, meg hát a baba érkezése előtt nem költenénk ilyenekre :)

de persze a pici az első!!

2008. aug. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!