Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlen a feleségem, mit...

Rendetlen a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ruhájából ahogy kibújik úgy hagyja, a lakás 5 különböző helyén vannak lerakva ruhái, tévézéshez használt takarót ahogy kibújik alóla ott marad - nem összehajtja és helyére teszi, cipői szintén szanaszét mindig...

Lehet, hogy apróságnak tűnnek, de 1 év házasság alatt már sokat idegeskedtem ezek miatt, szólni viszont nem akartam, mert nagyobb veszekedés lett volna belőle biztos.

Viszont a következő pár 10 évet nem akarom magamban tartott ideggel tölteni ilyen dolgok miatt, mit tanácsoltok a probléma megoldására?


2011. aug. 14. 22:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szobainast vagy ruhainast,nem tudom a pontos nevét, és kérd meg,hogy arra pakolja a használt ruháit,amit még fel lehet venni,ami meg már szennyes,azt a fürdőben vegye le és egyből dobja be a szennyestartóba. Egyébként az is lehet,hogy otthon a szülei folyton rendet rakattak vele és most örül,hogy nem parancsol neki senki,elengedi kicsit magát.
2011. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez csak kényelmes.

Rendetlen az, amikor a szobában gyűlik a mosatlan evőeszköz, pókhálós minden sarok, büdösek a ruhák...

2011. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

Na jó, de mióta vagytok együtt? nem laktatok együtt házasság előtt?

Am. leülteted, és elmondod neki, hogy ez így nem jó... Vagy megérti vagy nem. Ha meg rendmániás vagy, hát pakolj el te.... ennyi...

2011. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!