Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlen a feleségem, mit...

Rendetlen a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ruhájából ahogy kibújik úgy hagyja, a lakás 5 különböző helyén vannak lerakva ruhái, tévézéshez használt takarót ahogy kibújik alóla ott marad - nem összehajtja és helyére teszi, cipői szintén szanaszét mindig...

Lehet, hogy apróságnak tűnnek, de 1 év házasság alatt már sokat idegeskedtem ezek miatt, szólni viszont nem akartam, mert nagyobb veszekedés lett volna belőle biztos.

Viszont a következő pár 10 évet nem akarom magamban tartott ideggel tölteni ilyen dolgok miatt, mit tanácsoltok a probléma megoldására?


2011. aug. 14. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

túl rendmániás vagy, add lejjebb...


ha tisztaság van de a holmik nem állnak vigyázban, még nem tör ki a harmadik világháború...

2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként szerintem az is egy jó megoldás, ha hétvégén szántok egy napot a nagytakarításra együtt. Porszívózás, ruhahajtogatás, portörlés stb. Hétköznap meg csak a fontosabb dolgokat csináljátok meg, mosogatás meg ilyenek. :)
2011. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%

Ha már az elején ilyen trehány, az azt jelenti,

hogy az előtt sem volt gyerekszobája.


Mielőtt elvetted akkor is ilyen volt,

avagy most lett ilyen, hogy már elvetette magát egy balekkel??

2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Pakolj el utána.

Fogd fel, hogy ez a házimunkának a rád eső része.

2011. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*Fogd úgy fel...
2011. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%

22:50


Nehogy már ekkora papucs legyen,

hogy még ő pakolgasson egy trehány banya után!!!

2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg rendetlen asszonyod van. Akkor nem volt ilyen gondolom amikor még csak jártatok.

Igen az éremnek két oldala van és mi nők először mindig a szép oldalunkat mutatjuk :-)


Na viccet félretéve, így elhiszem hogy azért elgondolkodtál a kupis jövőn ami várna rátok.


Figyu: amikor a páromat megismertem én állandóan tettem vettem, mindig ragyogott a lakás, állandóan finom illatok lengték be a konyhát stb. és ez nagyon tetszett a páromnak, mert nem igazán találkozott még ilyen házias csajjal mint én.

Aztán teltek az évek, bekövetkezett életünk legnagyobb tragédiája= 8 napos korában meghalt a kisfiúnk ( 2 éve volt), és én innentől csesztem mindenre, az sem érdekelt ha 1 hétig nem mosogattam, nem vasaltam,nem főztem stb.

Ezt csak azért írtam le neked, hogy ha a párod azelőtt más volt, és hirtelen nem érdekli semmi, annak oka lehet. Lelki okai általában!

Én is kb. mostanra találtam vissza magamhoz, mert túl vagyunk a párommal egy nagyon mély és őszinte beszélgetésen, amin elmondta hogy ő azt a nőt akarja visszakapni akibe beleszeretett stb. stb.


Szóval beszélgess vele és tudd meg mi a baj.

2011. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Húú,akkor engem már kivágtál volna :D

Én is mindig így szoktam, bár iszonyúan szégyellem magam, de olyan jól esik ledobni a cipőt :$ Szerintem a patent rend egyáltalán nem otthonos.

Beszélj vele, biztosan megérti.


Az idegeid meg elég gyengék, ha ezen felhúzod magad.

2011. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%
Szóljál neki, még időben van. Ha nem segít akkor lapátra tenni. Nehogy már Te kapjál infarktust egy ilyen nő miatt.Tudom mit mondasz én se sokáig birtam az Ő kupiját nézni, majd még én takarítsak utána? Betettem a széthagyott holmijait egy gyümölcsös ládába és kiraktam az ajtó elé. Mikor kereste h holvan a motyója megmondtam h nem először szóltam érte, mehet az anyjához vissza tanulni, pótvizsgázni. . Nem mert. Azóta oly szép rend van, hidd el elég volt ennyi. Nem vagyok én olyan mániákus rend imádó, pedantérikus, de a kupít marha nehezen türöm el.Biztos most sokan lebaltáznak ezért, de én ebből akkor se fogok engedni.
2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 ava87 ***** válasza:
90%

Egy pillanatra azt hittem, hogy az én férjem írta ki a kérdést :D

De mi az, hogy szólni nem akarsz neki? Hát néma gyereknek az anyja se érti a szavát, nemde?

Ha annyira nem akarsz szólni (bár szerintem ez az egyetlen helyes megoldás), akkor látványosan szedd fel a cuccait a földről, de olyan igazán teátrálisan, hátha akkor kapcsol, hogy nem neked kéne utána pakolni. Vagy egyszerűen lépj rá cipőstül a ruháira, az azért csak zavarni fogja, nem?

2011. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!