Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tegyem neki hogy tudom...

Szóvá tegyem neki hogy tudom hogy fent van egy társkeresőn oldalon?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 hónapja ismerkedünk,végül is még semmi nem volt köztünk de hajlandóságot mutat irántam és ha nem találkozunk akkor skypon is beszélünk minden nap.

Azt veszem észre hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz de ugyanakkor kicsit aggaszt hogy fent van azon az oldalon és tudom hogy beszokott lépni mert kiírja hogy ha valaki online állapotban van,tudom nem vagyunk együtt és nem tartozik nekem magyarázattal csak attól tartok hogy több vasat tart a tűzben és csak esetleg hülyít engem és csak a mája hizlalásához kellek neki és hogy érezze hogy milyen jó csaj,de viszont állítja hogy én fontos vagyok neki,de akkor minek jár arra az oldalra?szóval nem tudom hogy elmondjam e neki.

Tudom nem vagyunk még úgy együtt és nem kérhetem számon de ő ugyanakkor szokott féltékenykedni más lányokra úgy veszem észre,pedig én nem adok okot neki rá!

Elmondjam neki vagy meg kérdezem hogy miért van ott fent?


2011. aug. 15. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Miért gáz ez ne haragudj?"


Leszel szíves még egyszer elolvasni az írásomat, mert egy szóval se írtam benne, h "gáz" lenne ami köztetek van. ;)

A távolságot pedig írásom után láttam megy egy újabb írásodban, amire reagáltam is, h túl sok köztetek szerintem.

Nekem nem úgy tűnik írásodból, mintha mindkettőtöknek jó lenne...neked legalább is nem jó, különben nem motoszkálna a fejedben, h kiknek irkálhat még és miket rajtad kívül. ;)

Ne nyomulj nagyon oké, de azért add tudatára, h fontos neked és szükséged van rá!

2011. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne tedd szóvá. Én is randizós oldalon ismertem meg a páromat, és ha nem is napi szinten, de hetente bejelentkeztem azért, hogy válaszoljak a beérkezett leveleimre. Mindenkinek megírtam, hogy nekem most nem aktuális a téma és sok sikert kívántam a randizáshoz. Aztán amikor "hivatalosan" is egy pár lettünk akkor leszedtem magamat (a párom is). Amíg csak találkozgattunk addig nem zavart, hogy a párom is rendszeresen belépett, mint később kiderült ő is csak udvarias válaszleveleket írt. 2 éve vagyunk együtt, szeptemberben lesz az esküvőnk :-) Szóval szerintem nyugi, ne kombinálj! 31/N
2011. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak köszönöm. :) Velem hasonló a helyzet és remélem az én kedvesem is csak megírja az udvarias válaszokat, mert valójában engem akar! Előfordulhat, h mégsem csak udvarias válaszokról van szó, de hiszek neki és bízok benne. :)
2011. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!