Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Párom társkeresőn?!?

Figyelt kérdés

Véletlenül észre vettem, hogy párom alkalmazza a pasik és csajok (facebook alkalmazást)

Ha facebbokon van ami elég gyakori, oda is felnéz (napi 1-2x)

Láttam, hogy kapott mailt, hogy üzenete érkezett. (Ezt már többször is láttam. Néha egyezések)

Most komolyan 29 évesen ilyennel szórakozik? Mikor itt vagyok neki én, sportolok, sokat adok magamra, elég jó nőnek tartom magam és a párom ilyen oldalakat nézeget?!

1 hónapja vettem észre, szóvá tettem lereagálta annyival, hogy csak ha unatkozik felnéz, semmi komoly és már régóta fent van. És nem érti engem miért zavar. Azt mondta ha ennyire kiváncsi vagyok mi ez,regisztráljak én is.

Fel se fogta, hogy megalázott, megbántott.

Szerintetek kiverjem a balhét? Vagy most tűrjem el, hogy neki ez "szórakozás"?


2011. szept. 7. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se tedd. Inkább ülj le vele, és értelmesen beszéljétek meg a dolgot. Mondd el, hogy ez téged miért zavar, és kérd meg, hogy mondja el, miért olyan fontos neki. És hogy fontosabb-e neki a társkeresőzés, mint a te nyugalmad.
2011. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
én sem hagynám,h mellettem társkeresőzzön.hogyha ennyire unatkozik,akkor játszon a gépen,vagy töltse veled az idejét.
2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Csak sajnálni tudlak.

Én úgyanígy voltam anno a párommal. Együtt voltunk már másféléve, és láttam, hogy regisztrált ilyen oldalakra. Ő is ezzel jött, hogy unatkozik (erre szóvá tettem, hogy tud úgy unatkozni, hogy dolgozik, utána pedig velem van?! Vagy, miért nem foglalja el magát egy játékkal akkor vagy ilyesmi. Azt mondta ne aggódjak nincs itt semmi. Kinyomoztam a nevét azon az oldalon, regisztráltam, és bejelöltem... így hát szépen le is bukott... mert kb 1-2hét beszélgetés után (már a beszélgetés maga is olyan volt, hogy elég durva dolgokat irt a számára ismeretlen nőnek -aki ugye én voltam- és megbeszéltük egy talit, egy menetre... én bokor mögül figyeltem, hogy elmegy-e a talira..aztán ott volt..én meg hivtam, hogy merre van -a párjaként hivtam- azt mondta túlórázik... szal szerintem minnél hamarabb tisztázd le vele..vagy próbáld ki te is ezt... én nagyon sajnáltam, mert eddig és azóta sem szerettem senkit úgy, ahogy őt.. pedig olyan szép kapcsolatunk volt, mindneki minket irigyelt. de úgy látszik, csak az én részemről volt ez szerelem.

2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Bár én lány vagyok, iwiwen voltam fent ilyen alkalmazáson, és maradtam fent akkor is amikor összejöttünk a párommal. Tudta hogy fent vagyok meg nézegetem, de igazából ennél többet ott nem csináltam, énis inkább ha unatkoztam, nézegettem kinek tetszettem és ennyi (ego-simogatás :D). Ő nem mondta, hogy zavarja, én meg egy idő után egyre ritkábban mentem fel mert erre is ráuntam :D

Szerintem ne vedd ilyen komolyan. Persze beszéld meg vele hogy ez téged zavar, ha nekem is pl. párom mondta volna, töröltem volna magam.

22/L

2011. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

22:06, ez durva :O


De szerintem nem lehet ilyen feketén-fehéren leírni a helyzetet. Vannak pasik, akik tényleg csak unalomból néznek fel, és vannak akik további okok miatt is... Ezt a kérdezőnek kell kideríteni, szóval beszélgess a pároddal erről mindenképp!!

22:07 voltam.

2011. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

22:06 Sajnálom, nem semmi story! :(

Párom szerintem eddig nem menne el, sőt ideje se lenne rá. Szerintem csak szórakozik. Elöttem nem volt komoly kapcsolata, csak falta a nőket minden kötöttség nélkül.

Ugy gondolom neki ez valamiféle kompenzálás, de tudom hogy soha nem csalna meg. Szeret, szerintem ő is csak ego növelésként használja.


De engem zavar...nagyon is...pontosabban az egomat zavarja.

2011. szept. 7. 22:12
 7/21 anonim ***** válasza:

22:06 vagyok.

Persze, én nem általánosítok :) nem is mondom, hogy mindenki ilyen aki fenn van ilyen oldalon, csak mivel nekem ez a tapasztalatom sajnos , ezt tudtam leírni =( és a kis ördög mindig ott van :( főleg, ha ilyeneket lát az ember :(

2011. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Durva, nálam ez lapát...


(egyébként teljesen véletlenül (gondolom valahova regisztráltam s azáltal) vagyok regisztrálódva Isten tudja hogy 2 társkereső oldalra is, jót nevettünk a múltkor a párommal mikor valaki bejelölt...)

2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Mindenképpen értelmesen ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki mi fáj! Ha ennyire biztos vagy magadban, mennyire szeret, és tuti nem csalna meg... akkor igenis ülj le vele beszélni, face to face mondd el neki, hogy érzed annyira intelligensnek magatokat, hogy ha te nem bohóckodsz ilyesmivel ő sem tegye. Az a gond, hogy akik szeretve vannak, mindegyikünk bizonyos abban, hogy nem csal meg a párunk. Én is biztos vagyok ebben :) viszont... semmi nem biztos. Ez már így ahogy van kétséges. 29éves érett férfi unalomból nem "pasik és csajozik" a dekoratív párja mellett! Bizonyosan van indítéka rá. Ha még nincs, majd lesz! Sajnos ez egy ilyen világ!
2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk "rákattanni" oldalakra vagy facebook-on személyekre. Valami miatt felnézünk egyszer vagy megnézzük az illetőt és utána megszokássá válik és automatikusan rákattintunk még egy-két hétig. Persze ez azért érdekes, amit néz, de lehet, hogy elmúlik és kész. Kicsit lazábban kell hozzáállni, mert nincs köszönet abban, ha egy nő próbálja szinten tartani a kapcsolatot. A férfi szerint az már beleszólás és láncon tartás. Ennyi.
2011. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!