Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy elátkozott kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki miben hisz sors,Isten vagy akármi de szerintetek létezik ilyen?

Már nem tudom mit gondoljak,10éve leszünk együtt jövöre de jo ha összesen 1-2évig voltunk nyugodtak,valami mindig közbejön ami miatt ne lehetünk felhötlenül boldogok.


2011. aug. 15. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok. Egyszerûen nem tudom hovatenni, hogy miért alakul igy. Sokat gondolok én is arra,amire te, hogy biztosan el vann àtkozva a mi hàzassàgunk is. Hogyan lehet ebbõl kimàszni?
2011. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak szüleim példájáról tudok beszélni. Az ilyesmiben nem hiszek viszont egy családtag vagy akár több is megkeserítheti a kapcsolatot hosszú távon.


17/L

2011. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát nekünk elég érdekes mert mesélték a szüleim hogy amikor összeházasodtak,az apa anyukája nem szerette anyát,ezért amikor elmondták neki a szüleim hogy össze fognak házasodni,apa anyukája megmondta nekik hogy sose legyenek boldogok,meg ilyenek ..

és most itt van,állandóan veszekednek,nem telik el úgy egy nap hogy ne ordibálnának egymással,mindenki tiszta idegbeteg

bár ez szerintem csak véletlen,ha két ember tényleg szereti egymást,akkor akárki mondhat nekik bármit,még szerethetik egymást

13l

2011. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En ùgy érzem a férjem is és én is el vagyunk àtkozva. Nem hiszek benne, de sajnos csakis ilyesmire lehet következtetni. Mind2-en elhagytunk valakit, akik szerettek bennünket, de forditva màr nem volt igaz.
2011. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan. Én hiszek benne. Szerintem elég, ha valaki nagyon arra koncentrál, hogy az illető párnak rossz legyen, és az annyira kisugárzik, hogy ha nem is rossz, óhatatlanul is úgy érzed.
2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

12:40


Fogalmam sincs,amióta összejöttünk a párommal sorba jönnek a sorscsapások.


Már odáig fajultam hogy elmentem egy táltoshoz,szerinte minden okés.


A környezetünk aki tud ezekről azt csodálja hogy a sok feszkotól hogy nem mentünk még szét.

2011. aug. 15. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is annyi feszkó van az életünkben, hogy csoda, hogy még épek vagyunk. de talàn ez a rejtélye, hogy szeretjük egymàst és igy àt lehet vészelni,de sokszor megfulladunk màr ebben is, mert egyre több a vita közöttünk.Mindig azt érzem, hogy széjjel akarjàk robbasztani a hàzassàgunkat!


elsõ voltam

2011. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjemmel mi egy elátkozott házat vettünk. (nem vicc) Megvettük, és sorra jöttek a csapások.


- meghalt apukám

- férjem elvesztette az állását

- én is elvesztettem az állásom

- nem találtunk normális melót

- meghalt anyósom

- nem tudtuk már törleszteni a házat

- apósom odaköltöztetett egy pénzzabáló ribit

- ki kellett vágnom őt, mert verte a gyerekem

- albérlőt vettem oda, hogy meg tudjunk élni

- elhagytuk a házat.


Innentől kezdve sokkal jobb lett az életünk. És aki odament albérletbe, annak is rosszra fordult minden. A házat egyszerüen nem lehet elárverezni, még a nyakamon van. Hiába van ott lakó benne, szinte havi szintem feltörik, és visznek belőle mindent.


Ahogy elköltöztünk viszont, lett munka, mindkettőnknek, és ráadásul normális. Az albérletet, és a törlesztőt viszont egyszerre nem tudom fizetni, visszaköltözni meg nem akarok. Én hiszek az átkokban. Na nem ez a táltosféle, boszorkány féle tv-s butaságban.

2011. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En meg ùgy érzem, hogy elàtkozott telket vettünk és arra épitettünk hàzat. Azóta, amióta itt launk nem talàlom a helyemet és még ràadàsùl boldogtalannak is érzem magamat benne. Nem is beszélve arról, hogy egy boszorkànyfajta lakik mellettünk. En sem hiszek ilyesmiben, de valóban nem tudom hovatenni.
2011. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!