Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel?

Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor kérlek írd le miért,ha pedig nem,akkor azt,hogy mi az amin változtatnál/fogsz változtatni.
2011. aug. 15. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne munkám és saját lakásom akkor elégedett lennék. Nem vágyok pl autóra se. Csak fenn tudjam tartani magam. Jelenleg még egy okj-t csinálok és nyelvvizsgára készülök, ennyit tudok tenni azért hogy jobb legyen, bár még mindig nem látom azt, hogy hogyan lesz munkám (saját lakás meg csak álom marad sajnos)
2011. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem, boldogtalan vagyok és magányos nincs egy normális pasi sem akinek kellenék :(

unalmas az életem, nyarat végig diákmelózom


másnak meg tengerparti nyaralások...párok itt ott, már kiakadok

2011. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, mert van egy párom akit nagyon szeretek és akivel 4 éve kiegyensúlyozott kapcsolatban élek...Egyetemre járok, olyan szakra, ami gyerekkori álmom, ha minden jól megy jövőre államvizsga és összeköltözés a párommal. Egyelőre minden úgy alakult ahogy terveztem...

Amin változtatnék, hogy legyen pénzem, remélem idővel ez is kialakul, na meg saját lakás, kocsi stb...

21.L

2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ava87 ***** válasza:

Igen :) De még koránt sem tartok ott, hogy hátradőljek és azt gondoljam, mindent elértem, amit akartam. Szóval vannak még céljaim bőven. Viszont meg vagyok elégedve a dolgok jelenlegi állásával.

Van egy okos, egészséges fiam, egy férjem, akit nagyon szeretek, van lehetőségem tanulni, így majd azt a munkát végezhetem, amit mindig is akartam, a családomban mindenki egészséges, szóval nincs okom panaszra.

2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ugy ahogy,minden nap munka,othon peddig neha unoalom,ez van 30 ev hazassag utan,szeretnek ujdonsagot
2011. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, mert elmentem Magyarországról.

Igen, mert van munkám ahol megbecsülnek és elismernek mint embert, ráadásul 2 hónap után már vezetöi feleadatok is hárulnak Rám.

Azért is elégedett vagyok, mert a nagybátja lehetek egy csodálatos kisgyereknek aki teljesen megváltoztatta az életszemléletemet.


Ami miatt nem vagyok elégedett...Ninccs párom, úgy érzem egyszerüen nem kellek, pedig állítólag ronda sem vagyok, meg azt mondják jó ember vagyok.....tudom ez utóbbi 2011-ben és a jövöben is lényegtelen.

Szeretnék továbbtanulni, mint szociális munkás, de mindenki csak leszól miatta...mert az nem fizet olyan jól...

Na mindegy, kis igazság van benne, de tisztességesen meg lehet élni belöle, igaz Q7-es Audom sosem lesz, mert Nekem egy ház elöbbrevaló.

2011. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!