Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaléphetek a keresztszülős...

Visszaléphetek a keresztszülőségtől ebben a helyzetben? Kicsit "átverve" érzem magam.

Figyelt kérdés
Arra panaszkodott a rokon kislány anyukája, hogy nem talál senkit a lányainak keresztszülőnek. Csak és kizárólag papír aláírásához kell neki valaki. Felajánlottam, hogy elvállaljuk férjemmel, ha már tényleg nincs senki. Aranyosak a gyerekek, de mivel még csak rövid ideje vannak a családban (előző kapcsolatból születtek) túl sok időt nem tudtunk együtt tölteni. Mindig felköszöntjük őket, ha megyünk hozzájuk mindig gondolunk rájuk is, ha tehetjük el is visszük őket néha magunkkal ide-oda. Legutóbb kiderült, hogy arra gondolt az anyukájuk, hogy én lennék a 2. keresztanya, mert tulajdonképpen van valaki, aki sokat foglalkozik a gyerekekkel... ezt nem nagyon értettem. Megkérdeztem, és a férjem? "Hát ha akar lehet keresztapa" mondta. Ha visszalépek, és ő már szólt a gyerekeknek, biztos rosszul fog esni nekik, de nagyon hülyén érzem magam ebben a helyzetben...
2011. aug. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánat de nem értem...Mi az h második, v mi van? Kicsit zavaros. Lehet h az én hibám!
2011. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
na szóval megvannak-e már keresztelve?
2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát a lányok anyukájának már volt rajtunk kívül keresztszülő jelöltje, csak nem mondta. Én csak másodikként (vagy pluszban kellenék?!), ezt én se nagyon értettem...

(Lenne két keresztanya meg egy keresztapa...nem hülyeség?)

Egy családi találkozó alkalmával közölte, hogy így döntött, hirtelen nem tudtam mit mondani...

2011. aug. 15. 23:22
 4/9 A kérdező kommentje:
A keresztelő hamarosan lesz!
2011. aug. 15. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vállalnám el. Ennek így semmi értelme. Diszkréten mondd vissza, ha vagytok annyira jóban, biztos nem lesz kellemetlen...
2011. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mond meg neki,hogy nem akarsz második keresztanya lenni -mert ez hülyeség, bár ezt ne tedd hozzá.

Csak mond el,hogy miért nem akarsz második keresztanya lenni.

2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz.
2011. aug. 15. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is visszalépnék :/
2011. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
ebben a helyzetben valóban fura,de amúgy nekem is két keresztszülő párom van,szóval nekem gyárilag ez a természetes:)
2011. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!