Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ennél rosszabb egy...

Lehet még ennél rosszabb egy feleségnek/anyukának?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hónapja született, nagyon édes mindig mosolyog. A most már mondhatni volt férjemmel nagyon vártuk a csöppség érkezését. Terhesség alatt szó mi szó felszedtem egy jó pár kilót sajnos. Mikor megszültem, a kilók nehezen vagy nem is mentek le rólam, még mindig van felesleg. De a férjem kiszeretett belőlem. Azt mondta így ahogy most kinézek nem az avgyok akit eddig 6 éven át szeretett és így nem kellek neki. Mi tévő legyek?
2011. aug. 16. 11:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanmár! Ha SZERETEK valakit igazán, akkor nem érdekel, hogy plusz 1 vagy 8 kiló van rajta, nem az számít. Nyilván jó lefogyni, mert az az egészséges, de itt most arról van szó, hogy a férj kiszeretett a feleségből, mert más volt a teste szülés előtt. Ez nem szeretet! Max. valamikor szerelmes (testi vágy) volt és ennyi, az elmúlik előbb utóbb.

Ha majd úgy gondolod és már nem szoptatsz, akkor persze lefogyhatsz, de attól még kiderült, hogy a férjedre nem számíthatsz. Én eleve kerülöm az ilyen embereket, mert ezt gyenge jellemnek, gerinstelenségnek, stb. hívják. Vagy csak kifogás, mert nem kell neki a családi élet vagy van valakije, stb.

Én nem tudok, mit tanácsolni, mert ott a baba! Ebben a helyzetben neked kell dönteni.

2011. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igazat adok mindkettőtöknek illetve hibásak is vagytok, hisz 6 év alatt meg kellett volna ismerni egymást, hogy kinek mi jön be.Én tudom, hogy apáromnak nem tetszenék ha meghíznék szülés után,de őszintén szólva magamnak sem,viszont megbeszéltük, hogy ha ez így lesz akkor ad időt arra h. lefogyjak.Senkinek nem tesz jót, ha már nem kívánja a párja és az bizony megöli a szerelmet.Ha ez tényleg így van.Ha viszont ez csak egy kifogás, akkor már régen elmúlt a férjed részéről ez az érzés és ezt észre kellett volna venni.
2011. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretek vkit, legfeljebb megjegyzem neki, hogy kicsit meghíztál, nem kellene-e egy kis szabadidő sportra, fogyózzunk együtt, stb. Megunta a sok gondot, felelősséget, visszalépne legénykorába. Szép ember, mondhatom. Az enyém is ezt tette, csak többedik gyereknél, és nálam inkább pár kiló - volt... Megmondanám neki, hogy nem baj, ha kiszeretett, a gyerekét azért nyugodtan felnevelheti, vállonveregetném, semmi gond, megleszünk mi így is, annyira nekem nem fontos a szex...
2011. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
mekkora egy paraszt... ilyet mondani...soha nem szeretett igazán...hagyd a francba! hidd el, jobban jársz te is és a baba is!!!
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért egy anyukának, akinek ilyen kicsi a gyereke, az az elsődleges dolga, hogy vele törődjön, nem az, hogy 2 perc alatt visszanyerje a versenysúlyát. Főleg, ha, gondolom, nem olyan anyagi körülmények között vannak, hogy simán megengedheti magának, hogy lepasszolja a gyereket csak azért, hogy elmehessen kondiba... de mondom, féléves gyereket még talán nem kéne ilyen rendszeresen másra bízni. Én max. otthon tornáznék (de mivel nem tudjuk, milyen a leányzó, mennyire nyűgös, mennyit kell vele törődni, az sem biztos, hogy ez megoldható). Sztem a férjed nem érdemel meg téged. Kben is, azt írtad, hogy azért lement már pár kiló, tehát gondolom, nem az a szitu, hogy anyuka csokit eszik egész nap...
2011. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mivel még csak fél éves a baba, teljesen természetes, hogy van súlyfelesleged, főleg, ha szoptatsz. Nekem nem volt pluszkilóm, de elég lottyadt voltam, egy év kellett, mire normálisan visszament a hasam és újra emberi formám lett.

6 év után ez nagy bunkóság volt tőle!!

2011. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok a téma szakértője, de úgy tudom, hogy alsóhangon 1 év kell a női test regenerálódásához szülés után, és ez csak nőhet a szoptatási időszak hosszának függvényében.

Másodszor pedig nem kritizálnia kellene, hanem segítenie MAJD a diétában (pl. egye ugyanazt a sz@rt, mint te, vigyázzon a babára, míg tornázol, menjen el veled futni stb.).

Ezek után nyilvánvaló, hogy a(z) (ex)férjed egy b@rom.

Mit tegyél? Keress egy normális pasit, aki támogat és nehéz időkben melléd áll, ahelyett, hogy ő is b@szogat.


22/F

2011. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez a pasi nem is szeretett, fogyjál le, de akkor se fog már, de ha igen, mi lesz később? Bármi történhet, és te nem számíthatsz rá.6 hónap alatt nem mindig áll vissza minden, és ha ezt ő nem érti meg, nem tudsz mit csinálni.
2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%

Hát rajtam pont 10 kiló maradt a fiam után...méghozzá úgy, hogy 4 hónaposan elhagyta a szopit, nekiálltam egy 3hónapos diétának, és csak 5!!!kg ment le. Szerintem azért, mert fél év alatt nem rendeződik vissza a női test sem fizikálisan, sem hormonálisan.

Egyébként a férjem nem jött ilyen hülyeséggel, egy szülés után teljesen természetes szerintem, hogy sem ő, sem én nem ugyanazok vagyunk, mint a kapcsolatunk elején, sem testileg, sem lelkileg.

És még: a férjemet annyira 'zavarta' a súlyfeleslegem, hogy a fiam 11 hónapos korában ismét teherbe estem...

2011. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19 elég baj:((( az ilyenek bezzeg boldogok mint te:(

Kérdező, hozz össze a férjeddel, ritka az egészséges Férfi! :((

Mint a mellékelt ábra is mutatja....

2015. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!