Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húzzam egy kicsit az agyát...

Húzzam egy kicsit az agyát vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

röviden a helyzet. a volt barátom felbukkant pár hónap után. én szakítottam mert úgy éreztem hogy csak vagyok, nem sokat számítok és ez a közömbösség már sok volt nekem. aztán most megint elkezdett jönni a régi dumákkal, hogy de azért hiányzom meg stb... már többször volt ilyen és soha nem változott meg. úgy gondolom most megérdemelné hogy megmutassam hogy nem tud úgy rángatni ahogy akar.

húznám az agyát kicsit, belemennék a játékba, adnám alá a lovat is, hogy kicsit beleélje magát hogy újra együtt leszünk (főleg szex miatt érdekli) aztán utána megmondanám neki hogy bocsi de van valakim, vagy hasonló lekoptatós szöveget. Szerintetek?


2011. aug. 16. 12:10
1 2
 11/13 Hailey13 ***** válasza:
egyébként ha hagyod, még erősebben nyomul. tapasztalat. szinte fizikai törvény:D
2011. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj már le az ő szintjére... nem attól leszel menőbb meg nem attól veszel rajta igazából elégtételt, ha átvered. Koptasd le, és kész. Érezze azt, hogy eggggyáltalán nem kell neked, mert nem elég jó hozzád...
2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy kérdező ne is haragudjál hogy ezt mondom....

Még te vagy felháborodva mi közben te adod alá a lovat és eddig is azt tetted mert tudtad hogy nem szeretitek egymást úgy igazán de ennek ellenére lefeküdtél vele!

Akkor was ist das problem?:D

Dugtatok ennyi kész,te is ugyan úgy akartad eddig is ennek ellenére hogy tudtad hogy nem szeret igazán...

Most meg itt háborogsz mint valami ovodás.

Ne háborogj és ne akarjál bosszút állni mert te ugyan úgy ludas vagy a dologban...

2011. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!