Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan életet...

Hogyan lehet olyan életet élni, hogy ne sajnáld, hogy eltelik az élet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Egész életedre biztos anyagi hátteret biztosíts kevés munkával (vagy semmi munkával), persze legálisan, járd körbe a világot, majd alapíts családot, és mindent adj meg a gyerekeidnek és a feleségednek/férjednek!
2011. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Érezd, hogy hasznoss vagy és megbecsülnek. Hogy ezt munkában vagy magánéletben éred el, édes mindegy.
2011. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha rossz az életed, sokat idegeskedsz és mások is bántanak akkor nem fogod sajnálni, hogy eltelik.
2011. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés.. amire rengeteg válasz adható. Többnyire neked kell tudnod, hogy milyen életet szeretnél, mivel elégednél meg. Mindenkinek más, én így gondolom.
2011. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemrég láttam az Amerikai szépség c. filmet, és nagyon megfogott.
2011. aug. 16. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne azzal törődj, hogy mások mit gondolnak rólad, és mit várnak el tőled, arra törekedj, hogy a SAJÁT érzéseidnek, elvárásaidnak tegyél eleget, szeresd önmagad. De nem átesni a ló másik oldalára és végzetesen önzőnek lenni. Akkor nem másokért éled az életed, hanem saját magadért, így egész másképp élsz át mindent
2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy élnél mint azt az első hozzászóló szerint kellene, akkor pont hogy sajnálnád, hogy eltelik, mert annyira pöpec lenne minden. Szóval inkább pont, hogy fordítva kellene tenni, utálj mindenkit és utáljanak téged is, tengődj napi 70 ft-ból, legyenek gyerekeid, de sose tudj nekik megadni semmit, amibe csak kezdesz legyen egy óriási kudarc...NA és akkor hidd el nem sajnálnád, hogy eltelik! Gondold csak végig...
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg! Nem is a kérdésre válaszoltak az előzőek :)
2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
:) Első vagyok! Miért is nem a kérdésre válaszoltam? Ne haragudj, de ha idegroncs vagyok egész életemben,és mindig rossz napra kelek, akkor baromira bánom, hogy így éltem le az életem, és semmit nem tettem magamért, a jókedvemért, vagy bármiért, amiért érdemes élni!De ha minden a maga idejében megvalósul, és minden pöpec, akkor azt sose fogom bánni, és nem sajnálom hogy eltelik, mert csodálatos volt! Úgyhogy nem tudom mi nem volt ezen érthető, de 1 biztos, túl sok itt a hül ye, mert itt mindent 2szer kell megmagyarázni! Arról meg nem tehetek, hogy ti fordítva gondolkoztok!
2011. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én is hülye vagyok, de én is végiggondoltam, hogy akkor nem sajnálnám hogy elmúlik az élet, ha jól élnék és mindent jól csinálnék és tökéletesen elrendezném a családom dolgait vagy akkor ha minden rossz lenne körülöttem??? ÉN akkor sajnálnám hogy eltelik, ha jól menne minden, mert akkor volna mit sajnálni, ha minden xar körülöttem, akkor egyáltalán nem sajnálnám, hogy eltelik...
2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!