Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanátok férjnek ilyet,...

Választanátok férjnek ilyet, vagy mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik izmosak, nagyon jól néznek ki, tipikus tesztoszteron bombák stb. Viszont minden egyes nap több órát töltenek konditeremben, a hétvégéken szintén, kilószámra kell neki főzni a csirkét, a húst, mindig pontosan odafigyelnek, hogy mit esznek, ha találnak egy túró rudit a hűtőszekrényben akkor kiakadnak, és sosem fogják megkóstolni a te csodafinom sütidet, mert az csak felesleges kalória. ?! ... Aki állandóan nyüstöl téged, hogy menj vele edzeni, kövér vagy stb...? Akinek a tökéletes sem elég tökéletes? Vagy túl nagy ár ez ahhoz, hogy csupán jól nézzen ki,hogy egy életen át elviseld?
2011. aug. 16. 17:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
És ha a párotokról kiderülne, hogy cukros, akkor se bírnátok fél napig se? Az ő életmódjuk majdnem ilyen.
2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Azért az 1-es típusú cukrosoknál ez 1-5, de legkésőbb 10-12 éves korban kiderül, a 2-es típusú meg még odébb van azért jócskán.
2011. aug. 16. 21:43
 23/32 anonim ***** válasza:
Dehogy ilyen az életmódjuk. Én cukorbeteg vagyok 18 éves korom óta!!!
2011. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


Akkor ez még a jobbik eset, hogy legalább edzel is mellette, mert ha nem, akkor nem csak hogy elviselhetetlen lennél, mégcsak jól se néznél ki :-)

2011. aug. 16. 21:45
 25/32 A kérdező kommentje:
18?? jó későn vettétek észre, vagy mi történt nálad?
2011. aug. 16. 21:46
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem későn, akár 25 éves korban is kialakult I-es típusú cukorbetegség. Mindig valami szervezeti sokk hatására jön elő a gén, ami okozza. Nekem ez egy 2 hétig tartó vírusfertőzés volt.
2011. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
akkor, ha nem csesztet folyamatosan, ha akar főzzön magának, nem csesztet, hogy nézek ki, elfogad, és megy egyedül a kondiba. Tehát nem!
2011. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Cukrosnak napi 6-szor kell enni, napi x szénhidrátot számolva, és mozgást is be kell iktatni.
2011. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Napi 5x kell enni, pluszban mozogni. De az nem azt jelenti, hogy csak csirkemellet lehet enni, meg sütit nem. Ami belefér az x szénhidrátban azt lehet enni. Pl. tízóraira egy Túró Rudi elég szénhidrátnak. Mozgásnak meg elég egy fél óra.
2011. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Akit én ismerek cukros, pedig ismerek egykettőt, belőlük 4 azt mondta egész kiskorában olyan 1-3 évesen már cukros volt és egyet ismerek, aki 13évesen lett az! Plusz párat aki időskori. Nem hallottam még olyanról akiről húszéves korában alakult volna ki! De ok, elhiszem.

A betegség még mindig más mint a kérdés témája. Főleg hogy nem minden cukros ilyen lelkiismeretes szénhidrát írogató.

2011. aug. 17. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!