Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanátok férjnek ilyet,...

Választanátok férjnek ilyet, vagy mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik izmosak, nagyon jól néznek ki, tipikus tesztoszteron bombák stb. Viszont minden egyes nap több órát töltenek konditeremben, a hétvégéken szintén, kilószámra kell neki főzni a csirkét, a húst, mindig pontosan odafigyelnek, hogy mit esznek, ha találnak egy túró rudit a hűtőszekrényben akkor kiakadnak, és sosem fogják megkóstolni a te csodafinom sütidet, mert az csak felesleges kalória. ?! ... Aki állandóan nyüstöl téged, hogy menj vele edzeni, kövér vagy stb...? Akinek a tökéletes sem elég tökéletes? Vagy túl nagy ár ez ahhoz, hogy csupán jól nézzen ki,hogy egy életen át elviseld?
2011. aug. 16. 17:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Amíg nem erőlteti rám az életmódját, és ha rendelkezik olyan belső értékekkel, amit egy férfiban keresek, akkor igen.

Amennyiben csak annyit tud felmutatni, hogy k.va jól néz ki, úgy természetesen nem.


Az ilyen tökéletes testhez se kell beköltözni a konditerembe, lehet eljárni szórakozni, közösen eljárni kirándulni, evezős túrákra nyáron, stb.

Egy-egy sütit simán megehet, és kétlem, hogy más nő naponta dob be valamit a sütőbe, jó ha havonta kétszer ráér.

Legalább nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik.


Szóval ez így a végletekig leegyszerűsített dolog, ennél azért árnyaltabb a kép.

2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Hát nekem azért tetszenek az izmosabb fiúk, de nem az, hogy teljesen ki legyen gyúrva, az már nem jön be. Meg amiket leírtál, az a viselkedés sem! Ha külön étrendre vágyik, akkor csinálja meg magának, de abba végképp ne szóljon bele, hogy én mit egyek vagy mit nem. Meg hát ha most nekem azzal jön, hogy fogyjak le, akkor megint kirakom. Vagy olyannak szeret és fogad el, amilyen vagyok, vagy akkor össze se jövök olyannal, aki tökre ki akar fordítani magamból!

Találok olyan pasit is, aki így szeret, ahogy vagyok, 10 kg plusszal, nem fitnesz lédire vágyik! Akkor keressen olyat a konditeremben magának...

2011. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be az ilyen típusú férfiak....úgyhogy nem kéne férjnek, meg semminek sem.
2011. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Igen, mivel én is hasonló vagyok csak nőben.


Habár nem akadok ki, ha a családtagjaim esznek süteményt, egészségtelen ételeket stb., nem szólok ezért, de én nem fogyasztok ilyesmit már 5 éve.


Szerintem az ilyen kapcsolat csak akkor működik jól, ha mindkét félnek hasonló a felfogása erről az életmódról.

Egy lustább lány, aki soha életebén nem sportolt és mindent összeeszik, kikészülne egy ilyen férfi mellett hosszabb távon.

2011. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem. Imádom, amikor a párom megeszi a főztömet és agyon dicséri meg a sütiket is :p Hétvégén meg együtt főzünk. Enélkül elég rossz lenne. Így is jól néz ki, eljárunk együtt futni :)
2011. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én fél napot se tudnék kibírni egy ilyennel.
2011. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ilyen a barátom:)))

Nem mindig könnyű, de hát én is imádok sportolni, csak éppen nem a konditeremben, mint ő... de nem vagyunk összenőve, mindenki csinálja a dolgát. Nem bánom, mert jól megvagyunk. Nem nyüstöl, mert nincs mire, én is sportos vagyok. Sütit szoktam csinálni, de nem balhézik, csak nem eszik egyszerre sokat. Ha elmegy edzeni, én is azt csinálom, vagy a saját kedvteléseimnek hódolok...


Szeretem, és ennyi elég.

25/L

2011. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Igen, köszi az eddigieket! Én is úgy vagyok vele, hogy nekem a férfi olyan, hogy tepsivel eszi a meggyes piskótámat és utána jó édes puszikat ad érte, és nem a szénhidrátot kezdi el számolgatni benne. (csak ismerek ilyeneket)És napi másfél óra még munka után azért valljuk be, rengeteg ahhoz hogy egy nem fitness lady elviselje. Meg megvan nekik, hogy mikor van kaja, mikor a turmix, 3 óránként esznek valamit mint a csecsemők. Stb. Nem lehet velük akármikor elmenni étterembe, vagy enni egy hamburgert, nyáron fagyizni, lenyűgözni őket egy jó sütivel, sokszor vagy egyedül,mert hát edzeni kell. (akik tényleg komolyan gondolják ezt az életet) Háát szerintem baromi magas ár ez azért hogy valaki jól nézzen ki.
2011. aug. 16. 18:43
 19/32 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "fitness lady". Lehet, hogy neked magas ár, de őt ez teszi boldoggá. Nem mindenkinek hiányzik amúgy a zsíros hamburger, az agyoncukrozott sütemény és társai. Nekem pl. amikor lángost vagy mekis kaját ettem anno, annyira fájt a gyomrom, hogy másnap muszáj volt böjtölnöm. Amióta elhagytam az ilyen típusú ételeket (semmi cukor, fehér liszt) és napi 6szor eszem, sokkal fittebb vagyok, jobb a közérzetem. Az pedig tiszteletre méltó, hogy valakinek ekkora az önkontrollja és az akaratereje.

Persze most kicsit hazabeszéltem, csak azért írtam le ezt, hogy lehet sütik nélkül is teljes életet élni. De megértem a te hozzáállásodat is.

2011. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Egyébként elárulom, én akkor is így élnék táplálkozást tekintve, ha nem akarnék úgy kinézni, és nem edzenék. Süteményt, csokit, fagyit, pizzát, kenyeret, stb. akkor sem ennék soha, mert nem is szeretem.
2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!