Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kéne engesztelnem valahogy...

Ki kéne engesztelnem valahogy a szüleimet, vagy ők a furák?

Figyelt kérdés

szval idén nyáron elkedtem partyzni, mondják hogy menjek is nyugodtan(a piáról annyira nem beszéltünk) de mikor tegnap a kocsmából hazafele arra kelt hogy iszunk az egyik haverommal az egyik itthoni piából(házunhoz mentünk és bejött ő is), kissé úgy éreztem hogy baromira csalódott bennem a saját édesanyám, józanul biztos nem tennék ilyet:S


most meg az van hogy családi nyaralás vagy a haverokkal balaton?


őszintén: én 1000x jobban mennék a haverokkal ,de mikor szóba hoztam apám csak sorolta az érveket, hogy már kivan fizetbe, meg szétbomlik a család ha nem megyek velük stb. de az meg olyan rossz ha velük megyek és megin bénának érzem magam hogy szüleimmel vagyok:S.én őszintén szólva csajozásra,bulizásra vágyom mint az aki velem egyidős.


lehetnének kicsit megértőbbek, tényleg úgy vagyok velük hogy nagyon nagyon közel állunk egymáshoz(mint egy normális szülő-fia kapcs.) ,de néha már idegesít hogy ha bekéne számolnom valakivel ,"na hova mentél nyáron" "a szüleimmel voltunk balatonon". nem is az zavar hogy ezt el kéne mondanom valakinek ,hanem a tény hogy velük kell menjek.én nem akarok:S

17f


2011. aug. 17. 10:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzésed... haverok akadnak, de ha nem mész bulizni, akkor le is pattannak egyhamar vagy csak simán nem hívnak csak amikor gondjuk van, ha mész, akkor esetleg részegen tudod magad jól érezni :S itt is ez van, de válogatási lehetőség nincs, mert akkor ki vagy utálva, le vagy nézve... akkor már inkább elmegyek, kettő rossz közül ez a kisebbik. ha gondolod, írhatsz, én tudom milyen :)

17L

2011. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

dettó...

írtam:)

2011. aug. 17. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!