Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A dolgozó felnőttek életének...

A dolgozó felnőttek életének van értelme?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, csak annyiból áll az élet, hogy reggel elmegyek dolgozni, ott vagyok egész nap, estére hazaesek és alszom. Hétvégén vásárolni, takarítani kell, mert hét közben nincs rá idő. Semmi kikapcsolódás, mert a barátaim és a családom szinte soha nem érnek rá találkozni velem, ők is ugyanígy élnek, hogy nincs idő semmire. Mikor ezt elmondom valakinek, annyi a reakció, hogy ez az élet rendje. De van valami értelme ennek a körforgásnak, hogy hülyére dolgozom magam, hogy pénzt keressek, amiből életben tudok maradni és még többet dolgozhassak?
2011. aug. 17. 11:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

23L

hol vannak a szüleid? Elég sajnálatos, h 23 évesen albérletben tengődsz, amikor az a pénzt lakásra kellene félretenni.

2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

ha ennyire rosszul fizet a munkád, akkor legyél azon minden erőddel, h másikat találj, ami közelebb van, nem kell ennyit dolgozni, és jobban megélsz belőle.


sok olyan embert ismerek, akinek szintén sok melója van, de igyekszik minél tartalmasabban tölteni a szabadidejét.

2011. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha van hobbija vagy ha van családja, barátai, akivel tényleg tud találkozni és programokat szervezni, akkor igen.
2011. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Szerintem a megoldás egyszerű: iratkozz be egy Okj-szakmát adó suliba, vagy egy egyetemre! Tanulj új szakmát,vagy szerezz diplomát! De csakis olyat,ami éredekel,teljes szivvel tudnád csinálni,és igy ha már majd azzal a végzettséggel dolgozol,imádni fogod a munkád! Énis ezt csináltam: 25 évesen elegem lett abból, hogy tök uncsi irodai munkákat végzek,semmi értelme az életemnek.Elkezdtem gondolkozni, hogy mit szeretnék valójában! És hamar rájöttem,hogy mi az,most azt tanulom egyetemen nappalin, és nagyon boldog vagyok,hogy mertem váltani! Igaz,hogy még mindig a szüleim tartanak el,és nem tudok egy új ruhát se venni már 3 éve,de inkább vállalom ezt a pár év kényelmetlenséget azért,hogy diploma után álmaim szakmájában dolgozhassak!!! Neked is ezt javaslom! Nem muszáj nappalin járni,ha dolgoznod kell közben,járhatsz estire vagy levelezőre! Hidd el megéri! Minden jót kivánok Neked!

28/N

2011. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Íme az én mai napi kérdésem.

Sajnos én nem kaptam rá elég választ, ráadásul át is helyezték a kérdésem. Na mondom ez fa.sza még ez sem jön össze.

Szóval csak annyit akartam mondani, hogy nem vagy egyedül, és hogy tudom mit érzel. Nagyon rossz és én is tanácstalan vagyok, mit tegyek. Olyan megkeseredettnek érzem magam 28 évesen.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2011. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kedves 20,17-es!

Az ide berakott linkre írtam egy választ!

Másoknak is segített, nekem is, neked is segíteni fog!

Olvassátok el.

2011. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A napozós tipp? Igen,ez nekem is segiteni szokott,ha depis vagyok! A sport meg a másik ami nagyon fontos.De együtt a 2 a legjobb! :)
2011. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves 13.57es! Ha tőlem kérdezted, akkor a szüleim 250 km-re vannak tőlem. Nem ők küldtek el, saját akaratomból költöztem el. 23/L
2011. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!