Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem kéne bocsánatot...

Most nekem kéne bocsánatot kérni? Anyós megsértődött.

Figyelt kérdés

A nyárra leinvitáltak anyósék magukhoz, én pedig voltam olyan hülye, és jöttem :)

Anyós (másik) fia csalja a feleségét, anyós pedig állandóan kamuzik, falaz a fiának, és magyarázza a nőnek, hogy ne hagyja el a fiacskáját, mert teljesen félreérti a helyzetet.

Természetesen ezt nem azért, mert annyira szeretik a nőt, hanem mert ő fizeti a pasas hiteleit -.-

Én szabályosan rosszul vagyok, hacsak meghallom hogy a nővel beszélget anyós (éppen szabin vagyok, és én vagyok vele egyedül itthon).

Ma is már hallom hogy Ő SZIDJA szerencsétlen asszonyt, hogy hogy viselkedhet így a fiacskájával!

Hát magamra zártam az ajtót, és bekapcsoltam a zenét hogy ne is halljam (de már ennyi elég volt, hogy felforduljon a gyomrom, még most is rosszul vagyok).

Csak annyit szerettem volna eddig is, hogy kimaradhassak ebből az egészből - ezt se érti meg, mert mindig mondja hogy éppen mi a helyzet.


Kiosontam vécére, és persze hogy már lesben állt anyós az ajtó előtt, hogy elmondja megint a fejleményeket.

Rákérdeztem hogy a nővel kapcsolatos-e, persze igen volt a válasz :)

Annyit mondtam újra, hogy szeretnék kimaradni a dologból (amúgy se vagyok az a pletykázós fajta), majd mikor rákérdezett hogy MIÉRT, válaszoltam hogy hányok ettől az egész helyzettől.


Most teljesen meg van sértődve. És az a vicc, hogy nem azért mert "lehordtam" a fiacskáját, hanem mert nem hallgattam meg a hülyeségeit...

Nincs kedvem tönkremenni ebbe, vagy meggondolni a fiával való kapcsolatomat mert ilyen anyósom van...

Ráadásul néha úgy rázúdítanám hogy milyen undorító a fiacskája meg ő is, hogy lehet ilyet csinálni egy nővel (plusz ott a 2 éves gyerek is).

Szívem szerint felhívnám a nőt hogy dobja ki a drága urát azonnal, csak nem vagyok ilyen szarkeverő fajta sajnos :(


Szerintetek tényleg én vagyok a bunkó, hogy nem vagyok hajlandó ezt végighallgatni?

Alig várom már hogy elszabaduljak innen, szerencsére már csak napok kérdése, és megyek haza...


2011. aug. 17. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem te vagy a bunkó...viszont a szememben ugyanolyat "tettestárs" vagy mint az anyós és a fia.Milyen a viszonyod a sógornőddel?Megértem hogy te nem akarsz a sz@r kirobbantója lenni,de valami más uton nem tudnád közölni a nővel h. mi a helyzet?
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyugi nem tettél semmi rosszat, sőt a lehető legjobbat tetted.
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Sajnos a sógornőmmel nem vagyunk túl jóban... vagyis nagyon nem is vagyunk mert eddig kb. 3x láttam, akkor is mindig elég pocsék kedve volt, így nem nagyon tudtunk beszélgetni.

Ezen felül szívesen adnék tanácsot neki, de félek, hogy a végén még azt hinné én keverem a szart, és visszamondaná anyósnak (amilyen ideghelyzetben van, talán fel se fogná hogy anyós is benne van, és jóhiszeműen mondaná el neki).

Névtelenül meg hiába próbálkoznék, úgyis meglenne rá a magyarázat :)

2011. aug. 17. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
2%

Itt mindig annak van igaza, aki a kérdést kiírta.

Ha valaki nem ért egyet, az "nem normális".

Hát akkor legyen Neked igazad, nyaralj az anyósodnál, és ha beszélni akar veled olyanról, ami neked nem tetszik, bújj el a wc-be.

Igy már 100 %-osan hasznos lesz a válaszom!

2011. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt hasznos, mert a nyaralást a Balatonon ejtem meg a jövőhéten a párommal, ez csak egy fogszívva elfogadott ajánlat volt arra nézve, hogy jöjjek le a nyárra (gondolom azon célból hogy segítsek, ugyanis anyós elfelejtette megemlíteni hogy éppen tatarozás van ;))
2011. aug. 17. 13:26
 16/18 anonim ***** válasza:
2%

Nincs értelme folytatni, ugysem értenénk meg egymást.

Csak arra kérlek, abba gondolj bele, hogy ha te lennél az ő helyében, védenéd a gyereked vagy sem.

Egy szülő akkor is a gyereke mellett áll, ha nem teljesen ért vele egyet. Ez így van

kicsi korban és később is.

2011. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Belegondoltam. Anyósom óvónő, mégis a páromat nekem kellett megnevelnem, azt is egy hónap alatt tanítottam meg neki, hogy mossa meg a zöldséget evés előtt...

Meg hogy normális étkezés is van a világon :)


Azt még megértem hogy védi, de egyetlen egyszer nem hangzott el tőle, hogy hülye vagy fiacskám.

Sőt, hallottam hogy a nőjét hagyta anyós hogy idehozza éjszakára, még jó hogy nem voltam itt.

És ezek után még anyós mondta a feleségnek telefonon, hogy itthon volt egész éjjel a fiacskája, nem kell aggódni semmiért...

Hát bocsánat ha huszonéves fejjel nagyon prűd vagyok, de nekem ez nem hiányzik :)

2011. aug. 17. 14:23
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy neked ez a téma kínos nem szólnál hozzá, szeretnél belőle kimaradni.


Ha az anyós ennek ellenére mondja, mint akit felhúztak ismételd meg. Előbb utóbb abbahagyja. Szerintem nincs benne sértő semmi.


A kedves sógornő is észrevehetné, ha csalják, nem kell sem féltékenynek sem üldözési mániásnak lennie, hogy a másik nőre felfigyeljen. Mivel te elvileg nem tudsz róla így nem is tudhatod biztosan, hogy tényleg csalás van nem? A kedves mama talán a családot próbálja összetartani, így veszítette el az értékítéletét. Ha egyáltalán.. a fejmosást négyszemközt kell adni, nem nyilvánosan ilyen esetben..

2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!