Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan vele? Mit tennétek? Meg...

Mivan vele? Mit tennétek? Meg vagyok ijedve, és rosszul esik. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20.

5hónapja járunk, szeretjük egymást... én lány létemre kevésbé vagyok bújós, nem vagyok az a mászós fajta. Ő többször ölel meg, többször bújik, csókolgat stb.

Ma elmentem vele meg az apjával vásárolni, vagyis bóklászni. És mielőtt elindultunk beugrottak hozzánk értem. És olyan távolságtartó volt velem a párom. Én adtam neki először csókot, csak én bújtam, ő olyan ridegnek tünt. Kérdeztem van-e baj, mert fura. Mondja hogy nincsen semmi...ha lenne elmondaná.

Aztán elindultunk, és kérdezi ülök-e előre, de alapból ő állt az anyósülés mellett, mondom üljön csak Ő.

Én beültem hátra, apja vezetett. egész úton eldumált a faterjával, a kb40perces út közben max 2x nézett hátra hogy élek-e még. Ők elvoltak hozzám se szólt egyik sem.

Kiszálltunk... bementünk a sportboltba ő leállt nézelődni, hozzá se lehetett közeliteni, nagyon lekötötte magát a cipőkkel... elbóklásztam egyedül jó 20percre, azt se kérdezte merre vagyok... aztán utána még tőlem kérdi mibajom O.o

Mondom csak olyan rideg vagyok mint te, na akkor hirtelen már foglalkozott velem, fogta a kezem minden.

De még egy normális csókot sem adott.

Kérdezte ott alszom-e ma nála. Nemet mondtam, mondtam hogy aludjon ő nálam (ez indulás előtt volt)

És mivel egésznap ilyen volt ezért mondom menjen haza... és kérdezi hogy miért? Mondom mert kérdeztem van-e baj azt mondta nincs, mégse akarom ezt a fejet nézni egész nap...

Meg tegnap felhívtam, sosem szoktam, de beszélni akartam vele...azthitte, örülni fog. Minimum 5öt csöngött a teloja, és kb tökunott fáradt hangon vette fel, mert ő aludt... utána dumáltunk végül letettem, mert azthittem zavarom.

Még rendesen ugy éreztem ma hogy felesleges voltam 3.nak pedig ő hívott el., és le se szart.

Nem hinném hogy megcsal... semmi bizonyiték rá, ok nélkül nem vádolhatom... de rossz érzésem van.

Mondtam neki hogy ugyérzem velem van kényszerből, mondja hogy ez nemigaz mert SZERELMES BELÉM.


Holnap megyünk horgászni én, Ő, faterom, meg faterja.

HÁT FINGOM SINCS EZEK UTÁN H VISELKEDJEK VELE...SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tök szomorú vagyok, nemtudom mivan:( Nem szeret már?

Ha bújok akkor rideg, de ha nem akkor ugyérzem csak azért foglalkozik velem hogy ne duzzogjak...:(


2011. aug. 17. 13:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

bocsi hogy hosszú, de szomorú vagyok...Ő nem ilyen szokott lenni... és el se mondja mivan... de ha én duzzogok akkor egyből faggat, én mondjak el mindent, bezzeg neki nem kell mi??

Nem értem ezt... lehet hogy van mégiscsak valakije, vagy rámunt vagy undorodik tőlem, vagy már nem szeret?

Dehát 2napja még semmi baja nemvolt

2011. aug. 17. 13:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rossz kedve volt.Vagy valami foglalkoztatja.Az is lehet hogy csak az apja miatt volt ilyen.
2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, egyzerűen rossz passzban van.

Én mostanában elég ideges vagyok, összejött rengeteg dolog.

Volt már olyan, hogy szabályosan kirázott a hideg mikor párom hozzámért, pedig akkor is szerettem, most is szeretem, de mióta nem vagyok annyira idegbeteg, semmi gond nincs az "érintkezéssel" 21/L

2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

máskor az apja előtt is zavartalanul csókolgat... de most meg sem csókolt... csak adott 2x számra puszit, meg megölelt, és fogta a kezem, de ugy éreztem kényszerből:(

ÚGY ÉRZEM HOLNAP IS CSAK AZÉRT JÖN MERT MUSZÁJ... ÉS NEM IS KIVÁNCSI RÁM:(

2011. aug. 17. 13:31
 5/14 Hailey13 ***** válasza:
jajistenem. nem rosszból mondom, de ne komplikálj már! az előbbinek igaza van. ha nem mondja mi a baja, akkor ne foglalkozz azzal. te legyél ugyanolyan. az meg nem megoldás, ha bevágod a durcit.
2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De SZERINTETEK HOLNAP HOGYAN VISELKEDJEK VELE????
2011. aug. 17. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy az apja előtt nem akar nyalni-falni. vagy megunta h te sose hívod,nem bújsz hozzá,és azt hiszi nem kell neked.
2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Viselkedjetek mind a ketten tremészetesen. S ne stesszeljetek potyára, magatokat s egymást sem. Akkor lehet baj, ha ez sokat húzódik. Mármint ez az állapot. Menjetek horgászni, aludjatok egymással, bújjatok, ne bújjatok...ha nekem lenne kivel én szívesen csinálnám :D...
2011. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve vagyunk együtt de a mai napig még csak meg sem csókol apámék vagy valamilyen rokonok előtt.Most annyit javult a helyzet hogy adhatok néha szájra puszit.

Szerinte nem normális hogy más előtt ( főleg apám) nyaljon faljon, holott a szájra puszi messze nem az.

Én elfogadtam, ez van.

Nálatok is ez lehet a helyzet. Elkell fogadnod.

Ő azt mondja hogy mikor ketten vagyunk akkor van az ilyennek ideje. Amúgy nagyon jól elvagyunk.

Ha az anyjával mentetek volna akkor normális lett volna hogy előre ülsz, de mivel az apjával szerintem így jó hogy hátul ültél.Én néha megfűztem üljön mellém. Egy idő után nem lesz ilyen gond ha lesz jogsi+ kocsi. Mostmár én ülök elől, ha valaki jön velünk az ül hátra.

2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam hogy máskor puszilgat stb..

Hát lehet beszóltak neki otthon. Tesómat is cseszegették a szüleim mikor nyuszikának hívta a barátnőjét ( most már a felesége).

Szóval ezen kár görcsölni.

2011. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!