Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan vele? Mit tennétek? Meg...

Mivan vele? Mit tennétek? Meg vagyok ijedve, és rosszul esik. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20.

5hónapja járunk, szeretjük egymást... én lány létemre kevésbé vagyok bújós, nem vagyok az a mászós fajta. Ő többször ölel meg, többször bújik, csókolgat stb.

Ma elmentem vele meg az apjával vásárolni, vagyis bóklászni. És mielőtt elindultunk beugrottak hozzánk értem. És olyan távolságtartó volt velem a párom. Én adtam neki először csókot, csak én bújtam, ő olyan ridegnek tünt. Kérdeztem van-e baj, mert fura. Mondja hogy nincsen semmi...ha lenne elmondaná.

Aztán elindultunk, és kérdezi ülök-e előre, de alapból ő állt az anyósülés mellett, mondom üljön csak Ő.

Én beültem hátra, apja vezetett. egész úton eldumált a faterjával, a kb40perces út közben max 2x nézett hátra hogy élek-e még. Ők elvoltak hozzám se szólt egyik sem.

Kiszálltunk... bementünk a sportboltba ő leállt nézelődni, hozzá se lehetett közeliteni, nagyon lekötötte magát a cipőkkel... elbóklásztam egyedül jó 20percre, azt se kérdezte merre vagyok... aztán utána még tőlem kérdi mibajom O.o

Mondom csak olyan rideg vagyok mint te, na akkor hirtelen már foglalkozott velem, fogta a kezem minden.

De még egy normális csókot sem adott.

Kérdezte ott alszom-e ma nála. Nemet mondtam, mondtam hogy aludjon ő nálam (ez indulás előtt volt)

És mivel egésznap ilyen volt ezért mondom menjen haza... és kérdezi hogy miért? Mondom mert kérdeztem van-e baj azt mondta nincs, mégse akarom ezt a fejet nézni egész nap...

Meg tegnap felhívtam, sosem szoktam, de beszélni akartam vele...azthitte, örülni fog. Minimum 5öt csöngött a teloja, és kb tökunott fáradt hangon vette fel, mert ő aludt... utána dumáltunk végül letettem, mert azthittem zavarom.

Még rendesen ugy éreztem ma hogy felesleges voltam 3.nak pedig ő hívott el., és le se szart.

Nem hinném hogy megcsal... semmi bizonyiték rá, ok nélkül nem vádolhatom... de rossz érzésem van.

Mondtam neki hogy ugyérzem velem van kényszerből, mondja hogy ez nemigaz mert SZERELMES BELÉM.


Holnap megyünk horgászni én, Ő, faterom, meg faterja.

HÁT FINGOM SINCS EZEK UTÁN H VISELKEDJEK VELE...SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tök szomorú vagyok, nemtudom mivan:( Nem szeret már?

Ha bújok akkor rideg, de ha nem akkor ugyérzem csak azért foglalkozik velem hogy ne duzzogjak...:(


2011. aug. 17. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia :)

Először is,tudom,nehéz de le kell higgadnod!

Egyszerűen rossz passzban volt,de ez nem azt jelenti hogy megcsal vagy hogy nem szeret.Szeret Téged,lehet hogy valami történt otthon,vagy lehet hogy az apja előtt nem akart téged szorongatni,csókolgatni meg ilyesmi.A szüleim előtt én se ugrok csak úgy rá a pasimra.Nem mintha szégyellném,de ez akkor is kettőnkre tartozik,és azért sokszor látom hogy a szülők hogy néznek amikor ilyeneket látnak.Sajnos,vannak ilyenek és nem gondolnak arra hogy Velük is így volt,de ez most mindegy.

Lehet hogy a horgászaton már jobban fog viselkedni,lehet hogy csak ma volt ilyen "unott".Ha holnap is ilyen,akkor mond meg Neki hogy már 2. napja ilyen,és nem piszkálásból mondod,de aggódsz érte és ha bármi baj van,ha egy kis problémácska is,legyen szíves,mondja el.Mindkettőtök faterja ott lesz,lehet hogy már több időtök van egymásra,és egyikőtöknek sem kell elhanyagolna a saját apját.Ne izgulj,és ne görcsölj olyan sokat,felesleges,minden rendben lesz! ;)

Jó szórakozást! :) :)

2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

neki van jogsija, csak ma az apja vezetett. én most csinálom a jogsit.

oké köszönöm akkor kiváncsi leszek a holnapra

2011. aug. 17. 13:44
 13/14 anonim válasza:

Na jól figyelj!

Én ugyanebben a helyzetben voltam csak fordítva. A párom nagyon szeret engem bizonyította már eleget, szóval tudom. De EZ AZ!!! HOGY TUDOM, és nem érzem!!!!!! Nem jön oda csak egy hirtelen mozdulattal puszit adni, megölelni, bókolni stb. nem bújós ahogy te mondod. (kivétel szexnél:)) De az embernek szüksége van ezekre az apróságoknak tűnő dolgokra, egy simogatás, egy ölelés nagyon sokat jelent a léleknek! Én ezért már egyszer elhagytam őt mert meguntam, és mindjárt rájött kicsit jobban oda kéne tennie magát. Ezt csak azért mondom mert lehet hogy te is ilyen vagy, nem mutatod eléggé apró dolgokkal ami neki fontos lenne, hogy szereted és gondolsz rá. Lehet hogy ezt unta meg, ahogy én és kezdtem olyan férfi után vágyni aki egy kicsit jobban körbe rajongana. Vigyázz ne hogy te is így járj vele, hogy más lányt keressen magának.

2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben egy picit távolságtartóbb lennék, mint szoktam (de nem ilyen duzzogós-fancsali fajta)... és megvárnám, hogy mégis, felhozza-e a múltkorit, bocsánatot kér-e vagy vmi...
2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!