Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a barátomtól függ az...

Miért a barátomtól függ az hogy milyen irányba tart a kapcsolatunk? Egyszer esküvőről beszél,1héttel később meg szakításról.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy teljesen ő az aki irányítja a kapcsoltunkat. Én ugyanúgy viselkedem. Sőt még változtam is pozitív irányba! Voltak olyan dolgok, amik nem tetszettek neki bennem, akár külsőleg, akár belső tulajdonság. Volt hogy direkt fogyókúráztam, volt hogy felszedtem kicsit, mert azt akarta. Ha jól megvagyunk pár hónapig, az esküvőt fontolgatja, ha meg csinálok valamit ami nem tetszik neki, akkor meg azt mondja, hogy nemtudja jó-e ez így, csomó dolog zavarja őt még most is bennem, és hogy ezeken már biztos nem tudok változtatni.

Kb azt akarja, hogy olyan legyek mint az anyja, aki 45 kilós asszony, mindenféle gyomorbetegsége van, mert azzal spórol pénzt, hogy ő nem eszik, és inkább egyen a fia, ő nem eszik. Meg minden pénzt félretesz, és nagyon régimódi.

Én meg ezzel ellentétben szeretek enni, és a külsőmre is adok, persze nem esek túlzásba! Nincs műkörmöm, sem egyéb más mű cuccom, szoliba sem járok, és nem is festem agyon magam! Normális mértékkel adok magamra, használt újszerű ruhákat veszek olcsón ilyesmik. Soha sem lehet megfelelni neki! Miért nem lehet az ő kedvében járni? Egyszer agyondícsér hogy milyen szép vagyok, mindig jó az illatom, máskor meg letol hogy "milyen nő vagy te" hogy nem pakolsz el, meg amúgyis is fogyhatnál vagy 5 kilót!


2011. júl. 22. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnél önmagad lenni és nem egy pórázon tartott kutya, hagyd el ezt a hapsit.
2011. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben egy ilyen kirohanásánál egy pálfordulással azt mondanám: Viszlát!

Az ilyen ember nem igazi partner, pár, társ, szerelem. Az igazi nem tenne ilyet sosem, hogy irányítson, megalázzon, kritizáljon stb. A házasságot a helyedben pedig abszolút elvetném egy jó darabig, de kétlem, hogy gyökeresen megváltozna záros időn belül. Nem tudom, mennyi idősek vagytok és mennyi ideje együtt, de ennek így nem lesz értelme tovább! Ezt csak akkor tudod meg, ha őutána lesz egy igazi, valódi társad, szerelmed, akinek te vagy a tökéletes!!!

2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egyik kirohanása után ott hagynám. Ha hozzá mennél akkor talán még rosszabb lenne a helyzet,talán soha nem lennél boldog,szóval az esküvő gondolatát el is vetném. Ha nem akarod csak így ott hagyni akkor beszéld meg vele hogy ha nem változik egy időn bellül akkor ott hagyod mert neked ilyen emberre mint ő nincs szükséget. Az ilyen ember tényleg nem az "igazi" úgyhogy szerintem hagyd ott és majd utánna megtalálod a nagy ő-t.
2011. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten totál éretlenek vagytok egy komoly kapcsolatra (házasságra).

Te azt gondolod, hogy fogynod/híznod/öltözködnöd stb. kell a kedvéért, ő azt gondolja, zsinóron rángathat (és valóban megteheti).

Így működtök ti ketten, ha nem jó így, akkor szakítsatok, vagy próbáljatok némi önismeretre, önbecsülésre, kölcsönös tiszteletre szert tenni.

2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így ismert meg, ő a tökély.Ne enged magad zsarolni, vegyen egy gumibabát és alakítsa tökéletesre.
2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!