Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomtól jogom van kérdező...

A barátomtól jogom van kérdezősködni hogy mibe nyúlt bele?

Figyelt kérdés

Mostanában furdal a kíváncsiság abból kifolyólag hogy frissen szerzett ismerőseivel akik 30 feletti férfiakról van szó, esténként el járkálnak nem tudni hova, fekete sötétített ablakos autókkal teszik ezt, eddig 2darabot láttam a házunk előtt mikor vártak a barátomra

Laikus szemmel mikor kukucskáltam az ablakból, azok az emberek se stimmeltek kivoltak öltözve meg az egyikük garbót hordott borostás arcuk volt

Anyának elmondtam ugyanígy a sztorit, azt mondta valamibe belemászhatott és ne is várjam hogy meg fogja osztani velem, mert biztos nem törvényes és rámkötötte hogy ha jót akarok hagyjam ott mert nem tudni mi folyhat "ott"


Ti azért tennétek egy próba rá világítást a dolgokra?


2011. máj. 23. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ne nagyon ártsd bele magad ügyletekbe. Szerintem. Esetleg finoman közöld vele, hogy egy kard lehet kétélű is. Vagy ilyesmi.
2011. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti lassan 3 éve vagyunk együtt, de munka mellett így csinált kiegészítő pénz forrásokat, volt amiről tudtam is
2011. máj. 23. 23:47
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Jobb ha nem tudsz róla, mert te is szarba kerülhetsz.

Amikor meg majd ütni akarnak a pasidon, téged fognak megtalálni a fekete ablakosok, mert te leszel a pasid gyenge pontja.

2011. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Én a pasit küldeném el a búsba, mielőtt engem is belerángat ezekbe a dolgokba...

Nem is érdekelne, mik azok, mert csak bajom lenne belőle, az tuti. Te is inkább menekülj, míg nem érted jön egy sötétített ablakú autó!

2011. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától nem mondja, szerintem az már akkor valami nem tiszta dolog. A kérdésedre pedig szerintem már lehet, hogy vár, és frappánsan fel van készülve a válasszal, tehát szinte mindegy, hogy megkérded e. Magyarul nem biztos, hogy tennék próbát.

Pedig nagy beszélgetős vagyok, és második esélyes, de ez esetben nem látom jelentőségét valamiért.

Ha bízol benne, és vállalod a titkait, maradj, de én nem tenném az tuti. Ésszel inkább, mint szívvel.

2011. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég meglepő,hogy három éve együtt éltek és nem tudod milyen "mellékkeresete" van,illetve mi is az.Nekem évekkel ezelött volt egy pasim ötévig éltünk együtt,de tudtam konkrétan,hogy mit csinálnak(nem kábitószer)Nem mondhatnám,hogy örültem neki,de a lényeg tudtam róla és nem otthon rágtam a kefét,hogy hová megy és kikkel.
2011. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy homokba dugod a fejed, még magával ránthat.
2011. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Első és legfontosabb dolog: kérdezz rá! A reakciójából tudni fogod, gyanús dologba keveredett-e.. (a titkolózás már szinte mindent elmond)

Ha nem tudja teljesen tisztára mosni magát előtted, azonnal hagyd ott! Teljesen mindegy, hogy te nem tudsz semmiről, a rendőrség és a bandatagok nem fog ezen filózni. És ha a barátod bajba keveredik, te leszel az első, akit elővesznek, mert te vagy a barátnője..

Ne hidd, hogy vétlenül megúszhatsz bármit! Pillanatnyilag 3 ismerősöm ül börtönben ártatlanul. (No jó, távolabbi ismerős, mert ilyenekkel nem igazán tartok kapcsolatot..)

1. Amatőr ügy: megrontott egy kiscsajt. Nem tudta, hogy 14 év alatti.. a csaj átvágta, ő így járt.

2. A haverja vitte valahova, mikor rajtuk ütött a rendőrség. Ő pedig ott ült a drogon, amiről nem is tudta, hogy létezik.. mondhatott ő bármit..

3. A csaj szakított a párjával, mire az bosszúból bevallott egy gyilkosságot a rendőrségen, és azt hazudta, a nő bujtotta fel rá. (A nő semmit nem tudott a pasi dolgairól..)

Ezek után azt gondolom, aki nem figyel a jelekre, az meg is érdemli..

2011. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
szóval garbót hordott az egyik....aztakurrvadekeményhűűűűűűűhaaaaa
2011. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez nem igaz! Elmegyünk a Bélával inni egyet, a Pista az új garbóját veszi fel, a Feri 20 éves fekete merkájába ülünk be, erre a Géza csaja beugat, hogy bűnözni megyünk!
2011. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!