Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok! Hogyan...

Leszbikus vagyok! Hogyan mondjam el otthon? Most már biztos vagyok benne. Anyu már kérdezte tőlem de mindig letagadtam. De már nem érzem jól magam + Ők mit szólnának hozzá!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 18L
2011. aug. 17. 20:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hát én apám ilyen téren nagyon megértő, őt nem zavarná, remélem nálad is elfogadják. Ha nem baj, akkor én kíváncsi lennék hogy alakult a dolog, majd megírhatnád! Én szurkolok!
2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy egész idáig tesztelted az érzéseidet, és nem vagy képes fiúval még elképzelni sem nemi kapcsolatot kapcsolatot, és akármennyire is elfogadhtatlan, te a lányokhoz vonzódsz! Mond, hogy nem tehetsz ellen semmit, és hogy fogadjonak el így ahogy vagy! Ha nem értik meg rögtön, egyszer úgyis beletörődnek, de biztoa nem lesz egyszerű, és egyből nem lesz mimden rózsás, ha csak a szüleid nem valami hiper-szuper modern felfogású, extra megértő emberek.

Sok sikert!

2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Sokkold őket az mindig beválik!

Vigyél haza valakit, élvezzetek hangosan éjszaka, és intézd úgy hogy csak reggel találkozzanak!

Hidd el nagyon megértőek lesznek miután felmostad őket a padlóról!

:D

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
hogy mondd meg? hazudj nekik valami sokkal durvábbat, aztán mikor már teljesen kiakadnak, nyugtasd meg őket, hogy ez csak vicc volt, semmi baj, csak leszbi vagy.
2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a linket Mamáéknak! :)
2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%

én biztos, h nem tudnám elfogadni ezt a dolgot szülőként..

és h miért? mert mindennek oka és előzménye van!! annak is, ha valaki a saját neméhez vonzódik.. tehát vagy a szülő rontott el vmit anno, vagy nem figyelt eléggé a gyermekére, h mit néz, kikkel érintkezik, stb...

2011. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
utolsó: óriásit tévedsz, mert ez bizony genetika
2011. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

utolsó előttinek üzenném, hogy szerintem ő is azért lett hetero mert a szülei valamit elrontottak :DD idióta..


Szerintem ha anyukád kérdezte már, akkor nyilvánvalóan sejti, tehát ha elmondod nem fog ANNYIRA meglepődni.. persze, lehet hogy nem lesz olyan elfogadó, de akkora sokként nem fogja érni. Szerintem ha akarod mondd el neki most, és akkor túl leszel rajta, de ha még nem állsz rá készen, akkor nem muszáj.. végülis te tudod, hogy készen állsz-e rá. Csak akkor mondd meg, amikor már biztos vagy benne, hogy elakarod mondani. Pl lehet, hogy jobb lenne akkor elmondani, amikor már lesz barátnőd, mert akkor már nem jön valószínűleg olyanokkal, hogy 'majd kinövöd' stb ami tudom, hogy nagyon idegesítő tud lenni.. :)

De te tudod.. ne félj nem lesz gáz, az elején lehet, hogy rossz lesz, de majd minden megoldódik, bár tudom ez most nagyon bénán hangzik, de egy idő után nem lesz olyan szörnyű ez. :) Amúgy meg csak te tudod, mit szólnának hozzá, te ismered csak őket, remélhetőleg nem olyan elmebetegek, hogy kidobnának otthonról meg ilyenek, de gondolom nem, ilyet tényleg csak a pszichiátriai esetek csinálnak..


sok szerencsét és ne szomorkodj!! <33

2011. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!