Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet még ez a kapcsolat? 26/L

Működhet még ez a kapcsolat? 26/L

Figyelt kérdés

Még csak 8hónapja voltunk együtt. Az utóbbi 1hónapom elég hisztisen telt...egy darabig bírta is, szó szerint ellenőrizgettem, nem akartam, hogy a haverokkal legyen, ha velem is lehetett volna helyettük, mindig néztem a telefonját, aztán megunta és lelépett. Pár nap múlva beszéltünk erről, mondtam neki, ha már nem szeret mondja meg, úgy egyszerűbb lesz túllépnem, de ő szeret és bármikor újrakezdené velem, csak nem hisz abban, hogy én képes vagyok arra, hogy elfogadjam, neki a haverok még ugyanolyan fontosak, mint én...és akkor találkozik velük, ha éppen akkor érnék rá én is (a munkám miatt nem sokat találkozunk) ő 24éves, én vagyok az első tényleg komoly kapcsolata, és még nem sikerült átéreznie, hogy én már többre vágyom, mint ő...amit el is tudnék fogadni...csak azon gondolkodom van-e ennek értelme...ennyi volt nálunk a probléma, hogy nem tudtam bízni, mert a múltamba volt valaki, aki megtanított arra, hogy ne bízz, úgyis átvernek...megtette velem többször is, annak a kapcsolatnak én vetettem véget, majdnem ugyanúgy viselkedett akkor ő velem, mint most én a párommal....szó szerint nem hagytam élni...ez rohadtul nem jó, de, ha belegondolok más, későbbi kapcsolatomban sem lenne ez máshogy....meg kell tanulnom uralkodni magamon, és elfoglalni magam akkor, amikor ő nem ér rá....de én mindig csak vele akartam lenni, telhetetlen lennék?? Pedig nem vagyok olyan típus!! Szeretnék még esélyt adni és ő is....ő leszögezte, hogy ezen nem is akar változtatni, hogy haverozik, amikor kedve van....ő nekem soha nem szabott meg semmit, akkor mentem oda és ahova akartam, amikor csak akartam, az más kérdés, hogy én nem akartam menni, ha vele is lehettem, ez meg az én bajom. Röviden, ez a lényeg. Szerintetek?

Köszi, aki elolvasta


2011. aug. 18. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, hogy magaddal kell őszintének lenni, hogy el tudod e viselni ha haverozik és ez nem változik meg soha? És akkor ha ezt elfogadod, akkor lehettek együtt, de mindig a második leszel, vagy legalábbis egyenrangú a haverokkal. Később is, ha gyerek lenne, akkor is. Ha nem reménykedsz abban, hogy megváltozik, akkor mehet a dolog, ha reménykedsz, akkor nem. Nincs azzal baj, ha olyan társat akarsz aki nem haverozik, csak akkor nem ő a megfelelő.
2011. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, h az ember minél több időt szeretne eltölteni azzal, akit szeret s aki fontos neki. Hogy a pasidnak még mindig a haverozás a fontosabb...nos az is jelenthet valamit...


Amúgy majdnem ugyanabban a cipőben vagyunk. Találkoztam egy lánnyal, bejött elsőre, meg minden. Elmondása szerint én is neki, jól érezte velem magát stb. Egyelőre mégis inkább a haverokat választja, mint azt, h kicsivel jobban megismerjen, vagy több időt töltsön velem. :(


29/F

2011. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem így kell felfogni, hogy ki az első vagy a második..Én boldog házasságban élek, a férjem is odamegy, ahova akar, és én is. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy alig találkozunk, sőt! Magamról tudom, h mennyire rossz az, mikor valaki azt mondja h nem mehetsz (legszebb fősulis éveimet ba**tam el egy pasi miatt, aki már meg sincs), és az elveszett időt már nem adja vissza semmi sem. Sosincs arra garancia, hogy egy pár meddig lesz együtt, ezért kell úgy élni, h az az élet teljes legyen. Szeretjük egymást, de ha nekem buli van, akkor időben szólok, h a párom is szervezzen össze egy társaságot, és mulasson. Fordítva is így van, ha meccsre akar menni, vagy hírtelen kitalálják a kocsmázást, oda is mehet. Addig lekötöm magam, netezek, hajat mosok, műkörmizek..stb. Én már tudom, h minél jobban fognak valakit, annál jobban menekül. Én is ilyen vagyok. Ha meg meg akar csalni, jobban megteszi, ha már az idegeire mész a féltékenykedéssel meg a rabságban tartással. Akkor nem fog megcsalni, ha otthon minden oké, és boldogsággal megy hozzád, nem úgy, h na ma vajon mi nem fog tetszeni a hölgynek. Nekem ez a véleményem. Mondhat bárki bármit, de én mindig úgy választottam párt, h ha el akarok menni bulizni, akkor (mivel nem apám, nem anyám) nekem senki ne mondja h már pedig nem mész..
2011. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3. válaszolónak, teljesen igazad van, én is ilyen kapcsolatra vágytam mindig, mellette meg is lehetne ez...csak én vagyok egy h..p :) ezen változtatnom kell, ezt tudom, és amikor nem voltam ilyen, mert volt ilyen is, akkor mondta is mindig, hogy öröm hozzám jönnie :) erőt adtál most ezzel...köszönöm

2011. aug. 18. 09:13
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok :) Az a lényeg, h légy olyan, amilyen csajról a férfiak csak álmodnak (szép, dekorataív, jól főz, jó a szex, és nem olyan mint az anyja, h mindenbe beleszól). Ha ez megvan, bolond lenne megcsalni. Az már akkor olyan lenne, mintha a Gundel Étteremből járna ki a teszkós májkrémre. Szóval légy te a Gundel Étterem, ha érted :) Azon meg ne parázz, h megcsal, mert ha nem vagyok egymásnak teremtve, akkor inkább csaljon meg most és még időben találsz másikat (nem két gyerek után), ha meg szeret akkor jobban meg fog becsülni ha nem vitázol meg kötekedsz állandóan, és megadod neki a kis szabadságát. Nem lesz itt gond:)
2011. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtagadhatod magadat ideig óráig, de úgyis egy idő után ugyan ez lesz. Te valszeg ilyen típusú ember vagy. Akár csak én.

Ha szeretek valakit akkor nem bírok nélküle lenni, mert rettegek hogy mit csinál.

még akkor is ha nincs rá okom.ez nagyon nem jó tulajdonság,de ha egyszer rendelkezünk vele, akkor valahogy élni kell ezzel együtt.

Vagy találsz egy ugyan olyan párt mint amilyne te vagy, vagy(aki hozzáteszem lehet épp ezéért nem is fog kelleni) vagypedig idegeskedni és nyűglódni fogsz. Ez az odaadó ragaszkódó típusz kihaló félben van:( Én is ezzel szenvedek.

2011. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen maradni...voltam ilyen kapcsolatban, ahol ugyanezt kaptam....ő volt (azt hittem) a nagy szerelem, együttélés, minden...de nem tehettem semmit nélküle, mindenre féltékeny volt...szó szerint...nem bírtam ki, elhagytam, igaz addigra már kiölte az érzéseimet iránta....nem akarok ilyen lenni, minden ember tud változni, és én is szeretnék, ha nem is feltétlenül azért, hogy most működjön ez a kapcsolat (persze azért is), de azért is, hogy a későbbiekben ne keserítsem meg a saját életemet...nem szeretek ilyen lenni, voltam én nem ilyen is...tudok más is lenni, csak most sok minden hatott rám az elmúlt 1-2hónapban, de kezdek erősödni és máshogy látni a dolgokat és igen én szeretnék lenni a Gundel :)
2011. aug. 18. 09:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Madách után szabadon, nem az idő halad, hanem mi változunk!


Ha jobban belegondolok viszont, az emberek nem változnak...legalábbis nagyon kevés képes rá közülük. ;)

2011. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, hogy megerősítesz, úgysem vagyok képes rá :)
2011. aug. 18. 10:01
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem kedves kérdező jól ismered önmagad és látod a hibáid, ez már nagy lépés. de akkor miért nem teszel ellene? igenis egy pasinak kellenek a haverok, a barátok, a más társaság. rengeteg kapcsolat ezen megy tönkre, hogy nincs meg a kellő szabadság. egy csomó ilyen történetet hallok én is barátoktól, amit te is írsz magadról, hogy a nő nem tudja egyedül elfgolalni magát, ezért várja a paist, féltékenykedik. nincsenek barátnőid? hobbid, blogod, valami amivel elfoglalhatod magad?
2011. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!