Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nézőpontotok szerint hány...

A nézőpontotok szerint hány főtől gáz, hogy a párotoknak mennyi alkalmi partnere volt előttetek?

Figyelt kérdés
Ne naragudjatok, nem tudom jobban megfogalmazni a kérdést, remélem értitek. Személy szerint nem mennék bele egy olyan kapcsolatba ahol a pasinak már egy csomó nő megvolt. Kort és nemet is írjatok légyszi.
2011. aug. 18. 14:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem is, a férjemnek is voltak régebben alkalmi kapcsolataink. Semmi rosszat nem találok ebben. Nem ettől függ, mennyire lesz hűséges valaki a másikhoz és mennyire fogják szeretni egymást. Ismerek olyan párt, akiknél mindketten olyan tisztességes életet éltek mielőtt találkoztak, hogy csak na! Most meg úgy unják egymást, hogy menekülnek otthonról. Persze nem azért, mert nem voltak alkalmi kapcsolataik, hanem azért mert valahogy nem jött össze és kész. Tényleg nem ettől függ.

A férjem a legcsodálatosabb dolog, ami történt velem valaha, azt érezzük a legfontosabbnak, hogy boldoggá tegyük egymást, hiába volt régebben, mielőtt megismertük egymást, néhány egyéjszakás kalandunk.

De biztos van olyan is, akinek azért volt több alkalmi partnere már, mert nem bír a vérével, az olyan lehet, nem is fog megváltozni.

Embertől függ. Én nem szoktam csak az alapján ítélni, hogy valakinek milyen a múltja, először inkább megismerem magát az embert és csak azután alkotok róla véleményt.

2011. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

az én férjemnek soha nem volt alkalmi partnere...lehetett volna, hisz volt olyan hogy a csaj egy bugyiban bújt mellé, mégsem élt a lehetőséggel... 1 komoly kapcsolata volt előttem. nekem pedig ő az első és egyetlen férfi az életemben....


személy szerint nekem nem kéne olyan férfi, aki annyi pic.sában megfordult már, hogy meg sem tudja számolni... köszi, de meghagyom másnak...

2011. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egy elég hosszu és komoly kapcsolat után volt egy bulizós tombolós időszakom,1-2 hetes szexre épülő "kapcsolatok"...

Aztán megtaláltam az igazit.

Annyit reagált erre,hogy legalább tudom tőle mit kapok,és hogy nem érné meg megcsalni.

Igaza van.Jó a szex,de csak azzal igazán akit szeretek.

2011. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!