Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nézőpontotok szerint hány...

A nézőpontotok szerint hány főtől gáz, hogy a párotoknak mennyi alkalmi partnere volt előttetek?

Figyelt kérdés
Ne naragudjatok, nem tudom jobban megfogalmazni a kérdést, remélem értitek. Személy szerint nem mennék bele egy olyan kapcsolatba ahol a pasinak már egy csomó nő megvolt. Kort és nemet is írjatok légyszi.
2011. aug. 18. 14:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy bánt a tudat, hogy milyen sok nő megvolt már neki, de az is bántana, ha te lennél neki az első (vagy attól picit több, de még dobogós), mert ott vmi bibi van akkor. Attól függ, hány éves a párod, de ha csak évi 2 nőt számolsz, ami nem sok, 18 éves korától 30-ig már az is 26, ami első hallásra soknak tűnhet:S Szóval inkább élje ki magát és legyen tapasztaltabb :)
2011. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én idáig 2 férfival voltam úgy. De teljesen megérteném ha valaki nem akarna szóbaállni velem azért mert túljutottam már a 10.en is. Persze, hogy nem így mutatkoznak be egymásnak az emberek, de egyszer kiderül, nem is olyan soká.
2011. aug. 18. 14:54
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

"Pedig egy éjszakás kapcsolatai szerintem minden embernek voltak már.Még ha csak egy is."

Nekem nem volt, a páromnak sem, pedig ő elég jó svádájú férfi. Én meg nem hiszek az ilyen "legalább kiélte magát" dumában. Vagyis lehet, hogy valakinél így van ez, de nekem olyan társnak nem is kellene. Nem kevesebb a szememben a párom, csak mert félénk természete és normális felfogása miatt nem k*rta végig a várost...

És nem is fog 5-6 év múlva félred*gni, csak mert nem élte ki magát. Ez nem törvényszerű mindenkinél, jó lenne, ha felfognák azok a nők, akik ezzel a téves elmélettel nyugtatják magukat az ex-kujon pasijuk miatt.

2011. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanmár, annyit vallasz be, amennyit akarsz. Nincs senki, aki listát vezetne a kapcsolataidról. (Na jó, kettőnél még emlékeznek, de hogy 8 volt-e, vagy 16, arra már nem.)
2011. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen, annyit vallok be amennyit akarok, de utálok hazudni. És a saját páromnak pont ebben soha nem is tudnék.
2011. aug. 18. 15:01
 16/23 anonim ***** válasza:
41%

Van egy rokonom, 25 éves koráig volt neki legalább egy tucatnyi barátnője, ha nem több. Majd megismerkedett egy 18 éves lánnyal, megházasodtak, és már több, mint 20 éve együtt vannak.

38F

2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi partnerekből az én felfogásom szerint már egy is aok. Én eddig egy férfival voltam (remélem életem végéig vele maradok), tartom magam ahhoz, hogy csak kapcsolatban élek nemi életet, és igyekszem ilyen partnert találni magamnak, akinek hasonló a felfogása. Nem lenne automatikusan kizáró indok, de nem szívesen jövök össze olyannal, akinek több alkalmi kapcsolata is volt.
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
15:27 Ezt eddig én is így gondoltam. Egy barátom volt több évig, az is 18 éves koromtól. Mindig elítéltem az egyéjszakás kapcsolatokat. Majd úgy hozta a sors, hogy miután szakítottunk 3 éve nincs barátom. Úgyhogy megtörtént egy egyéjszakás. Ember legyen a talpán aki ezt megtudta volna állni ennyi idő után. Mostmár tudom, hogy elhamarkodottam ítéltem, mint most te. Amíg nem vagyunk benne egy ilyen helyzetben nem szabad ilyen kijelentéseket tenni, mostmár tudom.
2011. aug. 18. 15:35
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Nekem több volt, mint a férjemnek, de nem ezzel mérjük egymást. Más volt az életutunk, nekem tombolhatnékom volt fiatalon, neki meg ez a második házassága. De a kettő között ő is belecsapott a lecsóba.

Engem maximum az érdekelne, hogy használt-e gumit, amúgy nem releváns, hogy 2 volt vagy 200 (mindkettőre ismerek példát a környezetemből).

2011. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Poén, ha egy pasinak sok volt, legalább kiélte magát, ha egy nőnél áll fenn ez, akkor egy ordas k.rva.Szerintem nőknél még mindig jobb titokban tartani.
2011. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!