Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van, mit tegyek?...

Nagyon elegem van, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudtam dönteni, hogy melyik kategóriát válasszam..ennél maradtam.

Az a helyzet, hogy soha nem tudok egyedül maradni egy kis időre. Nekem szükségem van egy kis magányra.. Sok mindent szerettem volna a nyáron csinálni, de állandóan itt voltak öcsém haverjai, vagy anya volt szabadságon, vagy apa, vagy mentünk nyaralni. Elegem van, de tényleg! Gitározom, de egyszerűen nem lehet itthon, mert vagy zavar a zaj, ami tesómtól jön, vagy a gitár zavar másokat.. arról nem is beszélve, hogy énekelek is... na így, hol gyakorolhatnék?.. Csak egy picit szeretnék egyszer az életben egyedül lenni... van amikor este felsétálok a városba, vagy csak úgy.. de csak annyi. Eleve vannak gondjaim..

Hová menjek, mit csináljak? :S Egy kis magányra van szükségem.. :( De itt nem lehet. Ha megkérem tesóm, hogy ma ne jöjjenek már át a haverjai, fel van fázva... és akkor is átjönnek... Annyira elegem van.


2011. aug. 18. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül akarsz lenni, miért nem mész te valahova?

Leülni a patakpartra gitározgatni?

Valami nyugis hely csak van a környéken.

2011. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nincsen sajnos... Bárcsak lenne...
2011. aug. 18. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Akinek van csaladja, csaladi eletet el, az nem tud egyedul maradni. sak maganyosknak van meg az a luxus, hogy egyedul, azt csinaljanak amit akarnak.
2011. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én ezt már unom.. állandóan a pörgés.. olykor a feszültség.... egy kis magány..kincseket érne
2011. aug. 18. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj el a könyvtárba,iratkozz be,aztán ott órákat ülhetsz egyedül,csendben,és ha olvasol még hasznos dolgot is csinálsz. Gitározni meg énekelni ülj ki a parkba,tedd ki a kalapot,ha szerencséd van még fagyira is összejön,komolyan nem kötekedésböl mondom,halál komolyan,én külföldön élek,és itt a fiatalok a föutcán gitároznak pénzt gyüjtenek teljesen normális dolog. :-)
2011. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Utolsó, hol élsz? :D Mert akkor megyek én is ki oda! :)

2011. aug. 18. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Portugália-Porto....:-)
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jaj, de nagy szerencséd van :) Én Kanadába szeretnék menni :) ...

Na remek, most is itt rohangálnak tesóm barátai.. megőrülök.

2011. aug. 18. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
A hazban/lakasban rohangalhatnak. Menj be a szobadba, ha csendre van szukseged.
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg mit meg nem adnék azért, hogy egy kis élet legyen körülöttem! De egész nap egyedül vagyok.
2011. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!