Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves özvegy nőnek,2 éves...

36 éves özvegy nőnek,2 éves gyerekkel van esélye még hasonló korú társat (akár házastársat) találni, vagy lehúzhatja a redőnyt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 18:44
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Van diplomád?

Mindegy milyen, csak diploma legyen.

2011. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
78%

hali!

és ha esetleg a fiatalabb korosztályban keresnél?

köztünk is vannak "felnőttek"!

2011. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Miért kell diploma egy párkapcsolatnál? Anélkül nem értik egymás szavát, vagy nem találnak el egy moziba?
2011. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Talán várd meg amíg válaszol.
2011. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
ugyan már. még fiatal vagy, amúgy meg gondolhatják hogy ha két gyereket eltartassz és elboldogulsz akkor nem kell eltartani. amúgy járkálj el szórakozó helyekre is. egy jó tanács, ne rögtön úgy állj a dolgokhoz hogy aki meg akar ismerni vagy akinek bejössz az csak a pénzedre megy. nyilvánvaló hogy nem fogod eltartani meg nem fog beköltözni rögtön, nem is fogod pénzelni. adj esélyt az embereknek.
2011. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Szerinted nagyok az elvárásai, mert diplomás, szerintem normálisan leírta, hogy csak nem akar eltartani valakit.
2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Nem :S

Na jó, látom nem bírtok várni.

Azt írta nem talál jó társkeresőt.

Létezik diplomás társkereső. Az minden elfogultság nélkül nagyon jó. Korrektek és megnéztem az online is látható tagokat, egytől egyig fantasztikus emberek. Bőven vannak a kérdező korosztályából is, akiknek nem akadály a gyermek.

Nagyok korrekt társkereső, nekem megnyerte a tetszésem.

2011. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Szegény, ha nem diplomás kimarad ebből a szuper társaságból.
2011. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Tényleg szuper társaság.

Direkt azért kérdeztem meg, hogy diplomás-e, mert ha igen, akkor itt van még egy lehetőség.

Nem tudom mi gondod van ezzel.

2011. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
24%
Nekem semmi gondom, csak ez a bármilyen diploma, meg diplomás társkereső, gondolom, hogy hasonló iskolázottságúak legyenek, de ha már szelektálnak, van külön orvosi, jogi, és különböző büfé szakos oldalak, mert gondolom egy orvos nem egy énektanárral szeretne ismerkedni.
2011. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!