Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves özvegy nőnek,2 éves...

36 éves özvegy nőnek,2 éves gyerekkel van esélye még hasonló korú társat (akár házastársat) találni, vagy lehúzhatja a redőnyt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 18:44
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bizonytalan vagy fordulj szakemberhez!!Inkább az ő tanácsaira hallgass mint egy idegenére!
2011. dec. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Biztos szakemberhez fordulok, 10 ezer ft/alkalom....

Jobban járok, ha utazom belőle.

Reális magyarázat?

Kövér, szemüveges, kopaszodó 40-45 éves nem kell. Tanulatlan nem kell. Elég reális a magyarázat?

2011. dec. 25. 16:26
 43/47 anonim ***** válasza:
megértelek.nekem sem kéne
2011. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 ISándor válasza:
Szerintem nem jó úton jársz, ha ilyen kritériumokat állítasz fel egy leendő partnerrel szemben. Az igazi az nem az aki nem kövér, nem szemüveges és nem kopaszodik, hanem az akivel egy konfliktusból a nagyobb szeretet irányába tudsz elmozdulni. Mi van akkor ha a jelölt amúgy mindenben ideális de épp kopaszodik, Te meg kiszórod az első rostán?
2012. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Ha csinos, ápolt, intelligens vagy és nem csak a gyerekeidről tudsz beszélni, akkor miért ne lenne esélyed új társat találni?
2012. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
36 évesen most várom a második gyerekemet, és már tudom ,hogy nem akarok párkapcsolatot senkivel. A gyerekeimnek fogok élni és kész. Elég volt az anyámasszony katonáiból, aki a családja mellett nem tud kiállni. Többet nekem speciel nem lesz férfi az életemben. Felfogás kérdése az egész. Szerintem így is lehet teljes életet élni.
2012. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Huhh, hát elkeserítő kilátások vannak, ahogy olvasom a kommenteket. Én is 36 éves leszek nemsokára, még nincs gyerekem, de irtó nehéz olyan férfit találni, aki nem csak beszél a céljairól, hanem tesz is értük.
2016. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!