Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves özvegy nőnek,2 éves...

36 éves özvegy nőnek,2 éves gyerekkel van esélye még hasonló korú társat (akár házastársat) találni, vagy lehúzhatja a redőnyt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 18:44
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Én hol íram, hogy csak diplomás társat keresek?


OKJ tanfolyama is lehet, ha tudom hol jár, és ha támaszt látok benne.

Csak szexpartner nekem már nem kell, az elég kevés hogy jól szórakozzunk.


Én csak annyit mondtam, hogy lusta, munkanélküliek, akik osztják az észt nem kellenek, de csak ezek akadnak. Aki nekem tetszik ált. visszaír, hogy más gyerekét nem akarja nevelni, csak a sajátját ha lesz, az elváltak meg szexpartnert akarnak.


Mint láttad az egyik hozzászóló is írta, hogy gyerekkori szerelmével jött össze 40 évesen, nem pedig klubban vagy interneten talált társat.

2011. aug. 18. 21:24
 32/47 anonim ***** válasza:
47%

Elmondom neked hogy lehúzhatod a rolót ha társkeresőkön ismerkedsz!

Ott a gyerekes nő is csak szexre kell nekik

Ha esetleg kellesz is valakinek tuti nincs lakása, link, ronda és buta vagy csaló!!!! Hidd el nekem, saját tapasztalat!!!

Direkt szórakozásból is feltettem magamat gyerekes nőként, hát kb. 0 esélyem volt. Akik komolyan akartak engem mind a legalja volt!

Hemzseg az ilyen pasiktól a társkereső! A 35 év felettiek ha agglegény nem akar egy gyerekes nőtől semmit!!!


Esélyes lehetne egy gyermekes férfi!!! volt egy pasi még annó, aki 2-3 gyerekkel volt lefényképezve, és nem látszott valami hú de gazdagnak (szerintem sima szakmunás ember volt) de ő sem volt túl sikeres.


Ezenkívül talán még a diplomás társkereső...de ott is az elvált gyerekeseknél lenne esélyed.


29N (gyerektelen)

2011. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

ja, annyit még hozzátennék: miért kell neked férfi az életedbe? Mert amúgy mindened megvan, gyerek, lakás anyagiak, azért a kolbászért meg gondolom nem.....

Ha nem akarsz egy linkócit hazavinni, jobb ha válogatós vagy!

2011. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

csak nehogy úgy járj mint a barátnőm(neki is két lánya van) , ő is úgy volt hogy volt két pasi aki között vacilált, az egyik épp munkanélküli volt de amúgy rendesnek tűnő ember, saját lakással nem nagy vagyonnal a másik egy diplomás milliomos. naná hogy a milliomost választotta. első két hónap minden szép és jó aztán szépen lassan kiderültek a dolgok róla, hogy mellette még 2 nője is volt és csak szórakozásra kellett a barátnőm neki. de két hónapig amíg le nem bukott ő volt a tökéletes pasi....

ezzel csak azt akarom mondani hogy lehet az ember saját hibáján kívül is munkanélküli pár hónapra attól még nem biztos hogy kevesebb és rosszabb mint a másik.

2011. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

"miért kell neked férfi az életedbe?"


Nézd, az a helyzet, hogy két ember helyett kell dolgoznom, kettő helyett kell pénzt keresnem.

Egy családi házban élünk, amit karban is kell tartani.

Mi lesz, ha egyszer beteg leszek és nem tudok dolgozni vagy eltörik a lábam?

Egy barátnő nem fog minden nap ideszaladni. Annyira meg nem keresek jól, hogy ápolónőt fogadjak. A gyerek még kicsi és csak egy van, 2 éves.

Sajnos az eddigi elváltak sem voltak komolyak, a legtöbben még a saját gyereküket sem szeretik.


Az eddigi munkanélküliekkel az volt a gond, hogy nem volt közös téma sem, egyik sem járt még színházban sem.

2011. aug. 19. 21:39
 36/47 A kérdező kommentje:

Szerintetek a 20 év körüliek sem találnak megbízhatót az internetes társkeresőknél?


Én annak idején a férjemet is a randivonalon ismertem meg, és megbízható volt. Most inkább az a gond, hogy idősnek számítok és egy kialakított élethez kellene vkinek csatlakozni.

2011. aug. 19. 21:41
 37/47 anonim ***** válasza:

Ilyen korba inkább rendes pasit nehéz találni.Inkább ne legyen mint nem a megfelelő!!!!!Aki nagyon keres az esik csödörből-vödörbe amit szakemberek is mondanak..Inkább hagyd,hogy maguktól menjenek az események.

Eleinte ne reklámozd mennyi pénzed van és mid van.Inkább mutasd magad csórónak és ha úgy is jó vagy neki akkor később mutathatsz többet is.Könnyen kihasználhatnak.Eleinte senkivel ne költözz össze hivatalosan meg főleg semmilyen papiron.Abba meg ne menjél bele,hogy az illető pasas nevére vegye a házad egy részét vagy egészet.Nehogy később olyannal kelljen osztozkodni szakítás után aki nem tett semmit az asztalra.Veszélyes.Még az is veszélytelenebb ha te költözöl hozzá mert egyszerűbb neked eljönni onnan ha mégsem jön össze.Sajnos nem egy esetről hallottam mikor a nő nagy nehézségek árán tudta csak kirakni a saját házából a manuszt..Az ismerkedésnél is vigyázz.Olyannal ismerkedjél akit le is tudsz informálni valamilyen módon.Nekem volt olyan pasim is aki veszélyes volt a gyerekre.Mentünk az úton és erőltette,hogy ne fogjam a gyerek kezét aki 2 éves volt.Szóval vizsgáld azt is mennyire lehet egy ilyen kisgyereket rábízni egy pasira.

Majd ezt az élet kiforrja.Ne görcsöljél!Annál rosszabb.

2011. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nekem sincs diplomám a páromnak meg van és egy iq szinten vagyunk.Bizonyos esetekbe még talpraesettebb is vagyok.elég badarság,hogy egyforma iskolai végzettséggel kell rendelkeznie a pároknak.Ez a felfogás is megnehezíti a párválasztást.Amúgy meg a szakmunkás pasik sokkal jobban meglátják a másik emberben az értéket mint közgazdász,meg jogász társaik főleg ha a pasi nem is nagyvárosi hanem falun él.Tisztelet a kivételnek mert az én párom is diplomás de nagyon egyszerű.
2011. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

,,Elmondom neked hogy lehúzhatod a rolót ha társkeresőkön ismerkedsz!

Ott a gyerekes nő is csak szexre kell nekik

Ha esetleg kellesz is valakinek tuti nincs lakása, link, ronda és buta vagy csaló!!!! Hidd el nekem, saját tapasztalat!!!

Direkt szórakozásból is feltettem magamat gyerekes nőként, hát kb. 0 esélyem volt. Akik komolyan akartak engem mind a legalja volt!

Hemzseg az ilyen pasiktól a társkereső! A 35 év felettiek ha agglegény nem akar egy gyerekes nőtől semmit!!!


Esélyes lehetne egy gyermekes férfi!!! volt egy pasi még annó, aki 2-3 gyerekkel volt lefényképezve, és nem látszott valami hú de gazdagnak (szerintem sima szakmunás ember volt) de ő sem volt túl sikeres.


Ezenkívül talán még a diplomás társkereső...de ott is az elvált gyerekeseknél lenne esélyed."



Ebbe sajnos van igazság.Ezt én is megjátszottam mikor egy két éves gyerekkel voltam egyedülálló.Azt hittem ott fogok párt találni miközbe elmentem a rendes pasik mellett a való életbe.Két és fél évig ismerkedtem így és egyik rosszból a másikba mentem.Olyan pasikat szedtem föl akivel spontán biztos nem jövök össze.Eleve ha spontán ismersz meg valakit jobban önmagát adja mint ha neten ismered meg.Nagyrészt tényleg olyanok vannak fönt akik nem családot akarnak.

Ha egy 38 éves egyedül van és sosincs nője annak egyéb okai vannak főleg ha az a 38 éves ff nagyon jóképű és jó megjelenésű és minden próbálkozás csak rövid ideig tart és nincsenek nagy hibái a nőinek.

.Aki családalapító típus az mindent megtesz,hogy megállapodjon és nem betegesen válogatós mert mindenkinek vannak hibái és nem keres ilyen ürügyeket(pl:,,ez túl sovány,túl kövér,ez horkol,ez szétszórt,ez lassított felvétel,ez hisztis,ez túl sokat van a tükör előtt,ez sokat foglalkozik magával,ez nem elég házias,ez akar gyereket én meg nem,ez kettőt akar én meg csak egy gy.-et)Ezek nem is annyira hibák inkább emberi tulajdonságok.Ilyen indokokkal jött nekem némelyik azzal kapcsolatba,hogy miért nincs neki eddig nője mármint állandó.

Egyszer csak mikor nem kerestem senkit megkeresett az iwiwen egy kedves régi ismerősöm akit 2 évvel előtte ismertem meg egy buszon csak valamiért ideiglenesen eltávolodtunk.Elkezdtünk először levelezni utána nemsokkal terhes is lettem tőle és azóta is boldogok vagyunk a közös gyerekünkkel.

A párodat nem mostanába ismerted meg a neten hanem jó pár éve.Ne ebből indulj ki.

2011. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Szóval az már gyanús ha nem tud reális magyarázatot adni,hogy miért nem jött neki össze.
2011. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!